Як запросити на зустріч усіх учасників групи. запросити учасників групи на зустріч.

Набір можливостей соціальної мережі «ВКонтакте» дивує. Ви можете ділитися інформацією, створювати групи та організовувати заходи. Щоб ваш захід стало відомим більшій кількості народу, створіть відмітку про нього ВКонтакте і запросіть друзів.
Інструкція
1
Для початку у вас має бути створена сторінка, присвячена якій-небудь персони або твору мистецтва. В полях управління знайдіть посилання «Створити захід».
2
Відкриється вікно, в якому вам треба вказати назву зустрічі. Опишіть, що буде на ній відбуватися у відповідному полі. Також задайте дату і час проведення.
3
Захід буде відображено в меню вашої групи в правій колонці. Клікніть по назві зустрічі, і відкриється сторінка події. Виберіть пункт «Запросити друзів». Відкриється список ваших друзів, яких ви можете запросити. Але в першу чергу у вас може виникнути бажання покликати на зустріч тих, хто складається безпосередньо в групі. Для цього натисніть на лінк «запросити учасників групи».
4
Відкриється нове вікно, яке буде містити імена потрібних вам людей. Навпроти кожного з них розташовується посилання «Вислати запрошення». Щоб відзначити всіх, треба натиснути на це посилання навпроти кожного імені. Врахуйте, що деякі персони блокують будь-які запрошення. Тоді, ймовірно, вам доведеться написати особисте повідомлення цьому користувачу і відправити посилання на сторінку заходу. Далі все залежатиме від бажання чи небажання ваших друзів піти на цю зустріч.
5
Варто звернути увагу, що на деяких сайтах або форумах можна знайти скрипт або посилання на програму, що дозволяє відзначити всіх на зустрічі. Справа в тому, що програмна складова сайту постійно змінюється, доповнюється і модернізується. Застарілі скрипти не чинитимуть ніякого впливу на оновлений «ВКонтакте». Тим більше, є небезпека, що запропонований скрипт може становити потенційну небезпеку програмному забезпеченню вашого комп'ютера, а викачані програми швидше за все будуть містити вірус. Навіть якщо написано, що програма надана адміністрацією соціальної мережі, це, швидше за все, просто виверт. Творці «ВКонтакте» дотримуються політику конфіденційності особистої інформації.
Якщо ви є користувачем соціальної мережі ВКонтакте і хочете оповістити всіх друзів про зустріч, подію чи якомусь заході, то вам доведеться створити на цьому сайті зустріч.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, реєстрація на сайті ВКонтакте, інформація та фото- відеоматеріали прийдешньої зустрічі, якщо такі є.
Інструкція
1
Якщо ви є зареєстрованим користувачем ВКонтакте, то в головному меню виберіть «Мої зустрічі». Далі натисніть «створити подію». У віконці «створення події» заповніть по порядку всі поля. Напишіть назву події, опис події (що і де відбудеться, де відбуватиметься збір) вкажіть дату і час (збору чи початку заходу, якщо ви зустрічаєтеся на ньому). Виберіть опцію «закритий захід» або «відкритий захід». І натисніть «створити подію». Ваша зустріч створена, тепер потрібно приступити до її редагування і зробити її максимально привабливою.
2
Підберіть і завантажте аватарку вашої групи. Картинка повинна відображати суть події. Якщо хочете, то напишіть перше повідомлення на стіні. Під аватарки виберіть «управління зустріччю». Тут ви можете за бажанням редагувати опис зустрічі. А також можете вказати свої контакти (телефон, email). Можете змінити можливості дій учасників зустрічі - можливість написання на стіні і залишення коментарів. Так само можете додати додаткових організаторів. Не забудьте все це зберегти. В опції «список учасників» ви можете переглянути кількість учасників, кількість що відхилили ваше запрошення і переглянути можливих учасників (друзі ваших друзів ), яких ви теж можете запросити.
3
Під опцією «організатори» знаходяться фотографії і відеозаписи. Якщо у вас такі є - то можете сміливо їх завантажити, це приверне інтерес до зустрічі. Коли ваша зустріч закінчиться - опублікуйте фотографії та відеозаписи із зустрічі, нехай учасники залишають свої коментарі.
4
Натисніть під аватарки «запросити друзів » і запрошуйте всіх або вибірково. Якщо зустріч відкрита, то ті, кого ви запросили, можуть теж запрошувати своїх друзів . Не забувайте заходити під зустріч і дивитися кількість погодилися людей прийти. Створіть рекламу вашої зустрічі у себе на сторінці, в групах вашого міста, району, залишаючи короткий опис-заклик і посилання на зустріч.
Зверніть увагу
Не створюйте зустріч, яка може спричинити за собою порушення кримінального кодексу.