Як можна заробити голоси.

Соціальна мережа «ВКонтакте» - одна з найбільш часто відвідуваних в нашій країні. Основна частина послуг сайту є безкоштовною. Однак є деякі пропозиції, за які треба платити. Для цього використовується внутрішня валюта сайту - голоси.
Інструкція
1
Існує два варіанти заробляння голосів «ВКонтакте» - це участь в іграх, наприклад, «Karos: Початок. 3 рівень »,« Forsaken World »,« Rappelz - 3 рівень ». Додатки сайту мають доступ до програмної складової, тому зарахування голосів на ваш баланс буде повністю легальним. Ці ігри містять лотереї або нескладні завдання, результатом яких буде заробляння голосів. Щоб знайти подібні ігри, введіть в пошуковому рядку сайту слово «голоси» в розділі додатки. Зверніть увагу, що деякі ігри вимагають наявність голосів.
2
Перемоги в конкурсах спеціальних груп «ВКонтакте». В основному це фото-, відео- або літературні конкурси. При будь-якому розкладі вам треба строго дотримувати правила. Придумайте для вашого твору оригінальну назву. Опис повинен бути коротким, лаконічним і незвичайним. Якщо голоси даруються за підсумками голосування, прийміть участь якомога швидше. Чим ближче до завершення термін конкурсу, тим менше у вас шансів. Постарайтеся проявити оригінальність у всьому: від оформлення до коментарів. Самі голосуйте за інші роботи, у відповідь можуть проголосувати і за вас.
3
Іноді в соціальній мережі можна знайти оголошення про роздачі голосів в обмін на послугу. Наприклад, вас просять поділитися з друзями посиланням, в результаті як гонорар переводять вам голоси. Тут важко дати конкретні рекомендації, тому що немає ніяких гарантій не потрапити на афериста. Зверніть увагу на оформлення сторінки цього користувача. Дізнайтеся, які гарантії у вас будуть і які умови ставить той, хто міняє голоси.
4
Альтернативні засоби, такі як програми і скрипти, викачані з сторонніх сайтів, заборонені адміністрацією «ВКонтакте», тому що це суперечить політиці конфіденційності особистих даних користувачів. Будьте уважні, тому що подібні пропозиції можуть нанести шкоду програмному забезпеченню вашого ПК або привести до втрати доступу до аккаунту.