Як бути, якщо Вконтакт заблокований. Як можна дізнатися свій логін вконтакте якщо заблокували.

Соціальні мережі поряд із стільниковими телефонами давно перетворилися на засіб спілкування та обміну інформацією. Один з популярних сайтів «ВКонтакте» розташовує великими функціями і можливостями. Але може статися так, що ваш аккаунт заблокують.
Інструкція
1
Не варто відразу засмучуватися, якщо ви не можете зайти на свою сторінку. Коли при вході на сайт ви бачите напис «Вказано невірний логін або пароль» - перевірте, вірність набору параметрів авторизації. Іноді треба запровадити не логін, а адресу електронної пошти. Це відноситься до тих, хто давно зареєстрував свій аккаунт. Також перевірте правильність розкладки і функціонування режиму Caps Lock. Якщо зайти на «ВКонтакте» з вашим логіном і паролем не виходить, скористайтеся формою відновлення доступу на сайті: vk.com/restore.
2
Якщо вашу сторінку дійсно тимчасово заблокували, то при вході на сайт вам вкажуть інформацію про терміни і причини цього блокування. Також буде запропонована інструкція для відновлення доступу. Слідуйте їй, і ви безпроблемно відновите свою сторінку.
3
Для відновлення роботи аккаунта може знадобитися номер телефону, до якого він прикріплений. Вам надішлють код для відновлення. Якщо цей номер вже заблокований або ви не пам'ятаєте його, вас попросять відправити чіткі зображення: копія паспорта та ваша фотографія напроти сторінки ВКонтакте. Якщо фотографія буде нечітко, вам можуть відправити повторний запит зображень. У цьому випадку адміністрація сайту буде тримати зв'язок з вами за допомогою електронної пошти.
4
Враховуйте завантаженість сайту і людський фактор. Дуже велика кількість звернень з різними проханнями і питаннями вирішуються реальними людьми. Відновленням вашої сторінки теж займаються фахівці зі служби підтримки. Якщо ви втомилися чекати, вам простіше всього завести новий акаунт, це безкоштовна процедура. Ваш друг може відправити вам запит через ваш номер телефону. Для цього треба натиснути на посилання «Запросити» у верхньому полі сторінки сайту. Вам прийде логін і пароль. Все, що вам залишиться - ввести ці дані на сторінці авторизації.