Як відключити флеш. shockwave flash відключити.

Флеш-банери і сайти, зроблені по флеш-технології, іноді подгружают процесор, і комп'ютер починає гальмувати. Особливо це буває помітно при роботі в Інтернет через старі браузери на застарілих комп'ютерах. Тому, щоб прискорити роботу системи, вам може знадобитися відключити флеш. Додатково це заощадить ваші витрати на інтернет-трафік.
Інструкція
1
У популярному браузері Internet Explorer спосіб відключення флеша залежить від версії встановленої у вас програми. Однак, починаючи з версії 7.0 використовуйте наступний механізм відключення об'єктів флеша (залежно від версії все ж можливі дрібні нюанси). Зайдіть в меню «Сервис» в пункт «Надбудови». У вікні, виберіть «Всі надбудови» і в загальному переліку знайдіть назву "Shockwave Flash Object". Внизу натисніть кнопку «Відключити», після чого закрийте вікно і обновіть переглядається сторінку.
2
Щоб відключити флеш в браузері Mozilla Firefox, зайдіть в меню «Інструменти» і виберіть «Додатки». У вікні налаштувань перейдіть на вкладку «Модулі». Ви побачите перелік встановлених плагінів. Знайдіть серед них назва "Shockwave Flash", виділіть його та натисніть з'явилася поруч кнопку «Відключити». Перезавантажте сторінку.
3
Щоб відключити флеш в браузері Opera, зайдіть в головне меню програми. Виберіть у ньому пункт "Налаштування", у випадаючому підменю вкажіть «Швидкі настройки». У списку, зніміть галочку навпроти параметра «Включити плагіни». Оновіть переглядається сторінку.
4
Щоб відключити флеш в браузері Google Chrome, увійдіть в налаштування програми, натиснувши на значок гайкового ключа праворуч від адресного рядка і вибравши в спадному меню команду «Параметри». Перейдіть на вкладку «Розширені» і в переліку налаштувань натисніть на кнопку «Налаштування вмісту ...». У новому вікні в полі «Модулі» натисніть посилання «Вимкнути окремі модулі». У який з'явився переліку модулів браузера знайдіть модуль "Flash" і натисніть під ним команду «Вимкнути». Після чого закрийте всі вікна налаштувань і перезавантажте переглядається сторінку.