Як відкрити магазин електроніки.

Працювати на себе завжди більш вигідно. Особливо, якщо знаєш, що робиш і володієш стартовим капіталом для початку своєї справи. А коли світ наповнюється все новими і новими високотехнологічними пристроями, відкриття магазину електроніки - це вдале вкладення фінансів.
Інструкція
1
Складіть бізнес-план. Це буде своєрідною програмою ваших подальших дій і аргументом для банку при взятті кредиту. Втім, кредит може і не знадобиться, якщо ви вирішите торгувати спочатку тільки дрібної електронікою - телефони, фотоапарати та інше. Так само маловитратний і затребуваний варіант - комісійна торгівля подібними товарами.
2
Підготуйте всі необхідні документи для відкриття свого магазину. Зареєструйтесь в податковій інспекції за місцем відкриття магазину. Ви отримаєте свідоцтво юридичної особи. Для цього вам потрібно буде визначитися заздалегідь з деякими моментами: назвою фірми, засновниками, родом діяльності, системою оподаткування, посадами директора і бухгалтера. Пройдіть реєстрацію в Єдиному Реєстрі юридичних осіб та отримайте ІПН. Встаньте на облік в ІМНС. В Держкомстаті отримаєте код КВЕД. Зареєструйтесь в фонді соціального страхування, пенсійне та медичне фондах. Виготовте друк і відкрийте розрахункові рахунки. Отримайте дозвіл на розміщення вивіски вашого магазину. Отримайте висновку Державного пожежного нагляду і Росспоживнагляду. Зареєструйте касові апарати. Всі ці документи ви можете збирати самі, але можна звернутися за допомогою в юридичну контору.
3
Грунтовно продумайте, як буде називатися ваш магазин. Від правильного назви залежатиме його привабливість для потенційних покупців. За цим також можна звернутися до фахівців з неймінг. Бажано, щоб з назви було зрозуміло, що ви торгуєте саме електронікою або окремими її категоріями.
4
Вирішіть питання з приміщенням для майбутнього магазину: будете орендувати чи будувати? У будь-якому випадку дуже важливо місце розташування приміщення магазину в населеному пункті, його розміри, планування та наявність комунікацій. Для старту цілком підійде орендований відділ у великому торговому центрі.
5
Закупити необхідне торгове обладнання, що підходить саме для розстановки електроніки. Бажано, щоб всі дрібні предмети знаходились в закритих вітринах. Дуже важливо правильне освітлення, оформлення вітрин та залу в стилі техно.
6
Визначтеся з постачальниками. Укладайте угоди з фірмами, які мають хорошу репутацію. Вас також повинні влаштовувати ціни, якість, асортимент і графіки поставок.
7
Зверніть увагу на розстановку товарів всередині магазину. Скористайтеся знаннями психології покупця - мерчендайзингом.
8
Підберіть персонал, який органічно впишеться в ідею вашого магазину і продаваних товарів. Продавець не просто повинен приймати гроші, а й бути помічником, консультантом. Особливо це актуально в магазині електроніки - ваші співробітники повинні бути компетентні у всіх технічних тонкощах.
9
Слідкуйте за всіма новинками у світі електроніки і замовляйте їх до себе в магазин негайно. Нехай не кожен може собі їх дозволити придбати, але подивитися зайдуть багато. Можливо, ці люди стануть вашими постійними покупцями.
10
Неодмінно відкрийте інтернет-вітрину свого магазину. Покупці електроніки - люди просунуті, більшість з них в першу чергу шукають товар в мережі, великий відсоток там же і купують. Не упускайте таку можливість.