Як співати караоке онлайн.

Караоке - чудова можливість поспівати в своє задоволення, адже це можна робити і в душевній компанії, і на самоті. Однак за пару років більша частина репертуару DVD-караоке застаріває, залишаючи для вибору класику жанру - пісні воєнних років та улюблені народом «Погоду в домі» і «Мільйон червоних троянд». Якщо хочеться нових свіжих пісень, можна скористатися караоке онлайн - і ви зможете виконувати найактуальніші хіти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до інтернету, мікрофон, навушники або колонки.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт. Щоб мати постійно оновлюється пісенний репертуар для караоке, треба всього лише знайти хороший караоке-сервіс. Один з таких - це сайт Karaoke.ru. Тут зручна і швидка навігація, приємний інтерфейс і всі можливі види пошуку фонограм. Вдатися до послуг сайту зможе будь-який користувач, навіть новачок. Співати караоке онлайн не тільки приємно, але й просто.
2
Зайдіть на сторінку «Каталог» і виберіть пісню за жанром, виконавцю або конкретно по її назві. На сторінці розміщено російська та англійська алфавіти, щоб користувач зміг миттєво знайти виконавця або пісню на потрібну літеру. Також на сайті є рядок пошуку, завдяки якій ви зможете знайти улюблену пісню, не займаючись пошуком вручну. Просто введіть назву або ім'я виконавця.
3
Будьте точні в назвах та написанні імені виконавця. Пошукова машина надасть вам всі можливі варіанти з використовуваними словами. Також ви можете отримати пісню, де не буде шуканого слова в назві, але яке буде в тексті! Тому, щоб зменшити список видачі, пишіть конкретну задачу для сайту.
4
Натисніть play, вибравши композицію. Попередньо відкриється віконечко з відео поруч - все те ж, що і в домашньому караоке. Натиснувши кнопку, ви запустите пісню, на екрані з'явиться текст - і можна радувати себе і своїх друзів!
5
Якщо ви хочете зберегти свій виступ в караоке онлайн, вам необхідно буде пройти нескладну реєстрацію. Коли ви це зробите, у вашому акаунті з'явиться функція запису. Для її здійснення треба буде лише натиснути кнопку «записати своє виконання». Крім послуги збереження, ви зможете спілкуватися з іншими користувачами, оцінювати чужі виступи, коментувати їх.
Корисна порада
Схожі сайти: hitlist.ru collectionkaraoke.com