Як визначити назву кольору.

Іноді для написання тематичної статті або просто з цікавості потрібно точно визначити назву кольору. Можна проконсультуватися у знайомого дизайнера або відвідати найближчу друкарню. Але є способи простіше - наприклад, ідентифікація кольору в Яндексі.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Наберіть в пошуковому рядку «Яндекс. Кольори », якщо ви хочете дізнатися назву цікавить вас відтінку. Ви отримаєте на видачу два зображення: кольоровий барабан і спектр. Спектр представлений у вигляді квадрата, укладеного в кільце. І квадрат, і кільце клікабельні. Праворуч від зображень розташовуються цифрові значення обраного відтінку - його номер в спеціальній системі. Номер необхідний для роботи в графічних редакторах - для його пошуку в палітрі.
2
Оберіть приблизну область квітів на спектрі (зображення праворуч). На барабані з'явиться кілька відтінків, близьких один до одного, але поступово переходять у різні тони. Наприклад, ви шукайте колір в червоній області. Ви можете отримати такий результат: каштановий - темно-кораловий - морквяний - Сієна палена - кораловий. Якщо ви не потрапили відразу на шуканий колір, не турбуйтеся, це практично неможливо.
3
За допомогою мишки крутите барабан, для цього поруч з ним розташовані спеціальні стрілки з напрямком вгору і вниз. Можна натискати стрілки, а можна клікати на сам барабан. Натискаючи на кольори вище середини, ви будете направляти його на себе, натискаючи на нижні кольору, ви запустите його у зворотний бік.
4
Наберіть в рядку пошуку Яндекса потрібний відтінок і обов'язково додайте слово «колір», якщо вам необхідна зворотна операція. А саме - якщо вас заінтригувало назву, наприклад «геліотроповий», і ви хочете побачити як виглядає цей відтінок. Правильно поставивши завдання пошуковій системі, ви миттєво отримаєте результат. На барабані з'явиться заданий вами колір. Однак пам'ятайте, що Яндекс обмежений кількістю квітів і не завжди може задовольнити запит. У такому випадку ви можете отримати близький відтінок.
У мові HTML (HyperText Markup Language або «Мова розмітки гіпертексту») передбачено шість спеціальних тегів для відображення заголовків різного рівня. Всі вони мають задані за замовчуванням параметри (розмір і накреслення шрифту, величини відступів від попереднього і наступного елементів і т.д.). Ця параметри можна перевизначити за допомогою інструкцій мови CSS (Cascading Style Sheets або «Каскадні таблиці стилів») і таким способом змінити зовнішній вигляд заголовків в тексті веб-сторінки.
Інструкція
1
Помістіть заголовки різних рівнів між відповідними відкриває і закриває тегами, якщо це ще не зроблено у вихідному коді веб-сторінки. Наприклад, найважливіший заголовок (перший рівень) повинен знаходитися між тегами

і

:

Тема першого рівня

Підзаголовок наступного за важливістю рівня слід помістити між тегами

і

і так далі. Останнім з передбачених рівнів є шостою -
і
.
2
Помістіть в заголовну частину вихідного коду (між тегами і ) інструкцію, що повідомляє браузеру відвідувача, що в цьому місці розміщено опис стилів на мові CSS:
3
Впишіть між відкриває і закриває тегами style опису стилів для заголовків кожного рівня, зовнішній вигляд якого ви хочете змінити. Наприклад, якщо треба змінити тільки зовнішній вигляд заголовків першого рівня, то цей код може виглядати так: Тут h1 вказує, що опис у фігурних дужках відноситься до тегу h1 і називається «селектором». Параметр color задає колір тексту, параметр font-size - розмір шрифту, font-style зі значенням italic - похиле накреслення літер, font-weight зі значенням bold - жирний шрифт, margin-top - відступ зверху, margin -bottom - відступ знизу. Для заголовків другого рівня треба додати аналогічний блок з селектором h2 і т.д.
4
Використовуйте скорочений синтаксис, якщо рівнів треба описати досить багато. Наприклад, описи шрифтів можна помістити в один параметр, як і опис розмірів відступів. Зразок: В параметрі margin відступи треба вказувати за годинниковою стрілкою, починаючи з верхнього відступу, через пропуск (зверху справа знизу ліворуч).