Як скопіювати телефонну книгу. Як зберегти телефонну книгу з android на пк.

Своєчасно скопійована в комп'ютер телефонна книга допоможе вам зберегти контакти в цілості й неушкодженості, навіть якщо ваш вірний товариш і помічник, мобільний телефон, загубиться або зламається. В гіршому випадку вам знадобиться всього лише скопіювати її в новий пристрій, щоб продовжувати залишатися на зв'язку з кожним контактом вашої телефонної книги.
Інструкція
1
Щоб скопіювати телефонну книгу в комп'ютер, вам знадобиться спеціальний софт, що дозволяє підключитися до телефону. Сьогодні можна знайти універсальні програми, які підходять для багатьох моделей апаратів різних виробників. Однак єдиної загальноприйнятої програми немає, оскільки, наприклад, в різних смартфонах встановлюють різні операційні системи. Тим не менше, найбільш популярними програмами подібного роду, що дозволяють не тільки скопіювати телефонну книгу , але і виступають у ролі провідника, отображающего весь вміст пам'яті апарату у вигляді файлів і папок, є PC Suite і ActiveSync. Остання, починаючи з Windows Vista, стала називатися «Центр Пристроїв Windows Mobile».
2
Визначте, яка операційна система встановлена у вашому пристрої. Від цього буде залежати вибір програми для підключення до комп'ютера: • Для ОС Symbian - вам знадобиться PC Suite; • Для ОС Windows Mobile - Центр Пристроїв Windows Mobile (ActiveSync); • Для ОС Android - Android-Sync або MOBILedit (остання, до речі, претендує на роль такого собі універсального рішення, що підходить до пристроїв з різними ОС); • Для звичайного мобільного телефону - спеціальна програма для телефонів конкретного виробника.
3
Як скопіювати телефонну книгу на комп'ютер і зберегти її на випадок втрати, далі покажемо на прикладі програми PC Suite і телефону Nokia. Підключіть телефон через спеціальний кабель і запустіть програму.
4
В меню програми виберете команду «Резервне копіювання». Відкриється вікно додатка Nokia Content Copier, в якому також вкажіть «Резервне копіювання». Далі поставте галочки навпроти тих даних, які ви збираєтеся зберегти, зокрема, виберете «Контакти» (при бажанні вкажіть і інші дані).
5
Виберете місце зберігання файлу резервної копії даних і натисніть «Далі». Під час операції не виймайте і не використовуйте телефон. Коли копіювання буде завершено, ваші контакти збережуться в комп'ютері. Надалі при необхідності ви зможете скопіювати телефонну книгу назад в апарат.
У міру використання стільникового власник мобільного накопичує на ньому все більшу кількість особистої інформації. Поза всяких сумнівів, найбільш цінною інформацією є телефонна книга. Внаслідок малої ємності сім-карти, використовується пам'ять телефону. При зміні апарату виникає необхідність переміщення телефонної книги.
Інструкція
1
Для того щоб перемістити телефонну книгу, ви можете або використовувати комп'ютер, або здійснити копіювання за допомогою сім-карти. Другий варіант є єдино можливим варіантом при відсутності під рукою комп'ютера. Для цього вставте сім-карту з чистою телефонною книгою в телефон і скопіюйте на неї телефонну книгу. Вставте сімку в інший телефон і перемістить інформацію. Якщо контакт-лист на телефоні більше, ніж може вмістити ваша симка, копіюйте частинами.
2
Для того щоб скопіювати телефонну книгу, використовуючи комп'ютер, синхронізуйте з ним обидва телефони. Для цього вам знадобляться дата-кабелі, драйвера і програмне забезпечення для обох телефонів. У випадку якщо це апарати одного виробника, достатньо буде подбати про драйвери та дата-кабелях для кожної моделі. Як правило, всі необхідні компоненти ви зможете знайти в комплектах поставки, в іншому випадку купите дата-кабель в магазині стільникового зв'язку, а драйвера і програмне забезпечення скачайте з офіційних сайтів виробника, таких як nokia.com і samsung.com.
3
Встановіть драйвера для обох телефонів, а також програмне забезпечення, необхідне для синхронізації. Підключіть вихідний телефон і переконайтеся, що ПЗ "бачить" його. Після цього скопіюйте телефонну книгу на комп'ютер або виділивши весь контакт-лист, або використовуючи команду копіювання всього списку. Збережіть дані в файл. Закрийте програмне забезпечення для синхронізації.
4
Підключіть другий телефон. Дочекайтеся сигналу про підключення апарату, після чого скопіюйте в нього телефонну книгу з файлу, отриманого в кроці 3. Дочекайтеся закінчення завантаження даних, після чого через програму перезавантажте телефон. Переконайтеся, що дані збережені відключіть телефон від комп'ютера.