Як знайти душевну рівновагу.

Душевна рівновага - необхідний елемент щастя. Без внутрішньої гармонії неможливо успішно взаємодіяти зі світом і людьми. Коли ви досягнете стану повного прийняття своєї особистості, тоді ви відчуєте свободу і спокій.
Інструкція
1
Будьте менш критичні до себе. Якщо вас турбує якийсь вчинок з минулого, зрозумійте, що раз ви не в силах змінити те, що трапилося, то краще відпустити ситуацію. Набагато продуктивніше буде зосередитися на тому, що ви можете поліпшити у своєму житті сьогодні. Пам'ятайте, що ви всього-на-всього людина. Навчіться любити себе. Ухвалення своєї особистості - основа душевної рівноваги.
2
Усвідомте, що не варто сильно переживати через те, що подумають про вас інші люди. Повірте, вони помічають набагато менше ваших помилок і промахів, ніж вам здається. Не порівнюйте себе ні з ким і не шукайте кумирів. Головне - не йти наперекір власним інтересам і принципам.
3
Позбавтеся від відчуття тривожності. Для цього навчитеся перемикатися і абстрагуватися від непотрібних думок. Не турбуйтеся через те, що ще не відбулося. Неприємний момент може і не настати, але настрій собі ви вже зіпсуєте. Якщо склалася небажана ситуація, зосередьтеся на пошуку шляхів її вирішення, а не на емоціях, які вона викликає.
4
Дайте собі віддихатися. Не поспішайте все встигнути, інакше рано чи пізно зірветеся. Важливо навчитися насолоджуватися не тільки результатами своєї діяльності, але і безпосередньо процесом.
5
Не нехтуйте відпочинком. Це дуже важливий фактор, що впливає на ваше фізичне і душевне благополуччя. Виділяйте календарний місяць для відпустки щорічно.
6
Слідкуйте за своїм здоров'ям, інакше проблеми з ним приведуть до стресу і депресії. Ваш дух тісно пов'язаний з тілом. Коли ви в хорошій формі, ваш настрій теж досягає високої позначки.
7
Перестаньте відчувати себе жертвою і чекати неприємностей з навколишнього середовища. Відчуття зацькованого людини, яка покірно приймає всі удари, не має нічого спільного з чудовим почуттям внутрішньої свободи й адекватної самооцінкою.