Що потрібно для підводного плавання. Як зробити ніж для підводного плавання.

Занурившись в безкраї простори морських глибин, можна долучатися до красот світу, недоступного сухопутному спостерігачеві. Підводне плавання, втім, не так безпечно, як подорож по поверхні Землі. Щоб зробити занурення в глибини більш комфортним, запасіться необхідним спорядженням.
Вам знадобиться
  • - маска;
  • - дихальна трубка;
  • - ласти;
  • - гідрокостюм;
  • - балон для стисненого повітря;
  • - регулятор тиску;
  • - компенсатор;
  • - ліхтар;
  • - ніж.
Інструкція
1
Підберіть маску для підводного плавання. Вона забезпечує прошарок повітря між очима водолаза і товщею води, дозволяючи спостерігати навколишній вас підводний світ чітко і без істотних спотворень. Деякі моделі масок обладнані пристроєм для автоматичного вирівнювання тиску на значній глибині.
2
Придбайте дихальну трубку. Якщо ви занурюєтеся під воду без акваланга, вона дозволить без зусиль дихати, а аквалангісти використовують такі трубки, щоб не витрачати марно дихальну суміш з балона при знаходженні на поверхні води.
3
Виберіть ласти, які дозволяють ефективно рухатися під водою, переводячи зусилля м'язів ніг в потужні гребки. Рідина у багато разів щільніше повітря, тому пристосування у вигляді ласт значно збільшують швидкість при відштовхуванні від шарів води.
4
Для більшого комфорту при підводному плаванні запасіться гідрокостюмів. Він охороняє тіло від охолодження, не дозволяючи воді відбирати тепло. Конструкції і види костюмів для підводного плавання можуть бути різними. Головна вимога до гідрокостюму - зручність у застосуванні. Переконайтеся, що сподобався вам костюм не сковує рухів і щільно прилягає до тіла.
5
Якщо ви маєте намір займатися дайвінгом всерйоз, додатково придбайте балон для стисненого повітря, регулятор тиску і компенсатор. Компенсатор служить для кріплення усього спорядження, дозволяє нести балон без зайвих зусиль, утримує плавця на поверхні або створює нейтральну плавучість на глибині.
6
В якості додаткового спорядження використовуйте багатофункціональний ніж і ліхтар. Ці предмети важать небагато, але дозволяють зробити підводне плавання зручнішим, особливо у випадку, коли занурення планується в темний час доби і в несприятливих умовах, наприклад, при обстеженні печер або затонулих суден.