Як правильно вибрати швейну машинку. Як зробити меблі зручніше.

Шиття із сучасними машинками стало дуже простим і приємним заняттям, треба лише вибрати якісне і надійне обладнання. Старі важкі механічні агрегати, які виконували лише дві операції, давно пішли в минуле. В магазинах ви знайдете цілі полки швейних машинок, дивно заплутатися в такому розмаїтті, тому кілька порад вам не завадять.
Інструкція
1
Принцип роботи машинок однаковий, але кожна фірма-виробник запропонує вам свою «родзинку», яка покликана привернути покупця. Швейні машинки діляться на механічні (вже не випускаються), електромеханічні (недорогі, прості в зверненні вироби), комп'ютеризовані (більше функцій, але і ціна вища) і швейно-вишивальні (виконують декоративні шви).
2
Робоча частина машинки - її механізм, він може складатися з повністю металевих деталей (як, наприклад, JANOME) і комбінованих з пластиковими елементами (BROTHER). Пластмаса, звичайно, менш зносостійка, ніж метал.
3
Практично всі швейні машинки виготовляються в країнах Азії, тобто в Китаї і Тайвані. Але є й компанії з багатими традиціями, які зберегли виробництво в своїй країні. Приклад того - шведська фірма HUSQVARNA. А ось SINGER і PFAFF (Німеччина) і BERNINA (Швейцарія) здійснюють збірку за допомогою дешевої робочої сили. Порівняно недорогі машини японських компаній BROTHER і JANOME представлені широким модельним рядом і вважаються надійними.
4
Щоб не платити за непотрібні вам функції, знайдіть швейні машинки, які виконують основні дії: просту рядок, зигзаг, петлю-напівавтомат. Якщо вам потрібні додаткові опції (наприклад, рядки для трикотажу, декоративні стібки, автоматичне виметивание петель, нитковтягувач), доведеться доплатити близько двох тисяч рублів. Зручно, коли машина виконує функції оверлока.
5
Зверніть увагу на новинки, які полегшують роботу на обладнанні. Одне з останніх нововведень - горизонтальне положення човника. Ви вкладаєте зверху шпульку, це полегшує заправку нитки і запобігає її обрив і заплутування. Заповнити шпульку в цьому випадку можна через голку, не виймаючи нитку.
6
«Наворочені» швейні машинки практично все роблять самі. Вам достатньо вкласти гудзик в лапку, щоб розумний механізм вибрав розмір петлі і оформив її.
7
Вибирайте обладнання в спеціалізованих магазинах, де вас докладно проконсультують і допоможуть з вибором. Перед покупкою ознайомтесь з роботою швейної машинки, випробуйте її в справі.