Як під'єднати мікрофон.

Якщо під'єднати мікрофон до комп'ютера, можна не тільки обійтися без звичайного телефону, безкоштовно спілкуючись з людьми в будь-якому куточку планети, а й користуватися спеціальними програмами для роботи зі звуком, що дозволяють міняти свій голос і накладати його на різну музику.
Інструкція
1
Перш ніж під'єднати мікрофон до комп'ютера, уважно вивчіть конфігурацію встановленого на ньому обладнання. Вам буде потрібно знайти звукову плату. Ви її побачите, якщо у вас підключені колонки до комп'ютера, простеживши по дроту, в яке гніздо вставлений відповідний штекер. Якщо ж на вашому комп'ютері немає ні вбудованої в материнську плату, ні окремо встановленої в слот звуковий плати, придбайте її в будь-якому магазині, що торгує комп'ютерними комплектуючими.
2
Розібравшись із звуковою картою і при необхідності встановивши її в системний блок, вивчіть призначення всіх гнізд, які на ній розташовані. Залежно від конфігурації звукова плата може мати виходи для підключення звуку у форматі 5.1 або 7.1, і в цьому випадку у неї буде кілька гнізд, в яких можна заплутатися. Знайдіть вихід, який призначений для підключення мікрофон а. Найчастіше на звуковий карті, на стороні, де розташовані виходи, поряд з кожним гніздом схематично зображено пристрій, який в нього підключається.
3
Підключіть мікрофон . Включивши комп'ютер, зайдіть в настройки мікшера гучності. Виставите рівень звуку, а також додаткові параметри настройки, якщо такі доступні. Приміром, посилення сигналу мікрофон а. Втім, їх може і не бути: це залежить від можливостей звукової карти. Якщо у вас підключені колонки, то, вимовивши в мікрофон кілька слів, ви почуєте свій голос. Далі не забудьте встановити програми для обробки звуків і засоби для голосового спілкування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NXpwen4BB5w