Як боротися з тополиним пухом.

В кінці травня - початку червня з'являється тополиний пух. Він постійно потрапляє в очі і ніс, перешкоджає нормальному диханню. Крім цього пилок, що переноситься тополиним пухом, у деяких людей викликає алергію.
Вам знадобиться
  • - москітна сітка;
  • - сонячні окуляри;
  • - медична маска;
  • - спрей з морською очищеною водою;
  • - протиалергічні препарати.
Інструкція
1
Робіть якомога частіше вологе прибирання приміщень. Це допоможе захистити ваш будинок від тополиного пуху, і вам у ньому буде легше дихати. Закривайте всі вікна і двері в тому місці, де перебуваєте, це допоможе позбавитися від великих скупчень тополиного пуху, які підсилюють алергічні реакції у людини. Провітрюйте приміщення, тільки якщо у вас стоять сітки на вікнах.
2
Декілька разів на день ретельно промивайте ніс і носоглотку водою, найкраще для цього підійде морська очищена вода. Зручно використовувати спрей, який завжди можна носити з собою. Приймайте двічі на день душ. Не виходьте на вулицю в розпал дня, і вмивайтеся кожен раз по поверненню додому, це також допоможе в боротьбі з тополиним пухом.
3
Одягайте звичайні сонячні окуляри, вони служать хорошим захистом від тополиного пуху, тому перешкоджають попаданню пуху в очі. Щоб захистити органи дихання, перед виходом з дому надягайте медичну маску. Переодягайтеся відразу по поверненню додому, не ходіть в тому ж одязі, що й на вулиці.
4
Не вживайте продукти-алергени в період цвітіння тополиного пуху, так як це може погано відбитися на вашому стані. У цей період краще відмовитися від риби та рибних продуктів, цитрусових, шоколаду, горіхів, полуниці і здобного тіста. Не пийте кави, молока і спиртних напоїв.
5
Купуйте протиалергічні препарати тільки після того як проконсультуєтеся з лікарем. Різні медикаменти знімають різні симптоми алергії і в різній мірі впливають на організм.
Зверніть увагу
Органи влади в свою чергу також всіляко намагаються боротися з тополиним пухом. Кілька років тому почалася і продовжується програма щодо зменшення кількості тополь в містах. З тополь спилюють гілки, щоб зменшити кількість пуху, або викорчовуються самі дерева, а на їх місце висаджують липи, берези або НЕ Пушай тополі.