Як вибрати ультрабук. Який ультрабук.

Ультрабук (англ. Ultrabook) - надзвичайно тонкий і невагомий субноутбук, але має найменші обсяги і вагу. Однак при цьому він володіє всіма характеристиками справжнього ноутбука. Важливо знати, який ультрабук вибрати.
Інструкція
1
Насамперед усвідомите, що ультрабуки є найсучаснішим творінням компанії Intel. Їх потужність нітрохи не менше, ніж у комп'ютерів, так як вони мають ефективний, швидкий в роботі процесор і світлодіодний екран. Тільки вони не володіють оптичним приводом і поступаються ПК в ціні. У той же час схожі з планшетами тим, що такі ж портативні.
2
Щоб правильно вибрати ультрабук, зверніть увагу на наступні важливі деталі: обсяг жорсткого диска, працездатність акумулятора і якість екрану. А також на надійність конструкції, сприйнятливість клавіатури, дизайн і, звичайно, вартість.
3
Розрізняйте ультрабуки за величиною оперативної пам'яті. Накопичувач SSD дійсно дозволяє ноутбуку завантажуватися дуже швидко, але операційна система з'їдає близько 50 Гбайт простору. Тому для встановлення додаткових додатків потрібно більше місця.
4
Вибирайте максимальну продуктивність акумулятора. Кращий ультрабук зможе пропрацювати цілий день без підзарядки. Він стане абсолютно марний, якщо буде прикутий до зарядного пристрою.
5
Враховуйте міцність матеріалу, з якого він зроблений. Так як дисплей має дуже тонку структуру, бажано, щоб корпус був зроблений не з пластику, а з алюмінію або вуглецевого волокна.
6
Звертайте увагу на передачу кольору і надійність скла монітора. Це висока щільність пікселів, контрастність, яскравість, наявність спеціального захисного скла Gorilla Glassі і покриття антивідблиску.
7
Клавіатуру віддавайте перевагу ту, яка достатньо чутлива. Зап'ястя рук повинні на ній зручно розташовуватися. До того ж непогано було б, щоб клавіші були підсвічені.
8
Вартість ультрабука не повинна перевищувати ціну базового МасВooc Air. Для того щоб витратити грошей більше, потрібно дуже вагомий аргумент.
9
Ультрабуки різних фірм мають свої переваги і недоліки. Тому підходите до вибору індивідуально, враховуючи бажані функції. Якщо користувач любить грати в комп'ютерні ігри і працювати з відео, отже і потужність, і дозвіл екрана повинні бути досить високими.
10
Найбільш популярний і авторитетний журнал про техніку Stuff провів своє незалежне тестування ультрабуків різних виробників. У п'ятірку лідерів в порядку убування увійшли наступні: Apple macBook Air 11, Asuszenbookux31, Асer Aspire S3, Sony Vaio Z, Samsungseries 9.
11
Вибирайте Apple macBook Air 11, якщо любите грати в ігри з високими настройками. Він має чудову ОС, відмінний дизайн корпусу, чіткий екран, швидкодія і клавіші з підсвічуванням. Але відповідно володіє більшою вартістю.
12
Asuszenbookux31 крім всіх перерахованих вище плюсів має більш вигідну ціну, але і слабоконтрастних екран. Отже, настройки ігор можна ставити тільки низькі. Однак цей ультрабук зможе цілих 10 днів пропрацювати в режимі очікування.
13
Асer Aspire S3 має значну дисковий простір, швидку функціональність, хорошу ціну, але корпус у нього пластиковий, а екран досить посередній, а дизайн програє двом першим моделям.
14
Sony Vaio Z має самим кращим екраном і зовнішньою відеокартою для ігор, але кволим корпусом і високою вартістю.
15
Samsungseries 9 є володарем дуже тонкого корпусу, яскравого екрану, симпатичного дизайну і покриття антивідблиску. Мінусом є пластикове оточення клавіатури. А потужність процесора теж поступається першим конкурентам.
16
Враховуйте термін гарантії своєї покупки. Зазвичай він не перевищує одного року. В окремих випадках, наприклад у розробників HP Envy 14 Spectre, буває гарантія до двох років. Не ігноруйте подключаемості до ультрабуку додаткових пристроїв.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JzAi4xicqmw
Зверніть увагу
Слід знати, що якщо ціна ультрабука невелика, значить він програє конкурентам за деякими своїми параметрами.