Як відкрити цех.

Цех з виробництва харчових продуктів - один з найбільш складних видів бізнесу. Так небезпідставно вважають багато підприємців. Будь-яке виробництво складне саме по собі і вимагає ручного налаштування всіх внутрішніх технологічних процесів. Але якщо йдеться про те, щоб відкрити цех з виробництва харчових продуктів, вам доведеться постаратися подвійно.
Інструкція
1
Насамперед зверніться в місцеве відділення Росспоживнагляду і проконсультуйтеся, вимогам яких нормативних документів повинен відповідати ваш майбутній цех. Вам назвуть перелік ГОСТ і СанПіН - санітарно-епідеміологічних нормативів і правил. Щоб відкрити цех правильно, вивчіть всі вимоги, які пред'являються до вашого виробництву харчових продуктів, перед тим, як почати пошук відповідного приміщення.
2
Одночасно з пошуком приміщення, займіться підбором персоналу. Якщо ви самі не є технологом за обраним напрямом діяльності, перша людина, яку має сенс знайти - це технолог з виробництва. У його обов'язки входитиме дотримання і наладка технологічних процесів, відповідних ГОСТ і ТУ, по виробництву продукції. Надалі технолог може стати вашим заступником з певного кола питань.
3
Після того, як ви розібралися з нормативною документацією, переходите від бюрократичних процедур до питань бізнесу, які допоможуть вам швидше відкрити цех і запустити його роботу: • Дістаньте необхідне обладнання для виробництва харчових продуктів; • Знайдіть постачальників сировини і домовтеся про умовах відвантажень; • Знайдіть збут вашої продукції і постійно розширюйте його; • Налагодьте товародвижение від цеху до покупців. За великим рахунком, працюючи в цеху з виробництва харчових продуктів, даними основними питаннями і всіма витікаючими з них, більш дрібними, доводиться займатися постійно. Через деякий час це стане для вас звичною рутиною.
4
На кожному з описаних етапів ви можете також зайнятися офіційним оформленням діяльності цеху. Йдеться про вибір правової форми, системи оподаткування, відкритті розрахункових рахунків і придбанні каси, а також про питання сертифікації продукції відповідно до системою ГОСТ Р.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jNnF3KyxIXU