Як знайти драйвер для всіх звукових карт. установочні драйвера на аудіокарту.

Операційна система, під управлінням якої працює ваш комп'ютер, встановлюється разом з набором драйверів для великої кількості пристроїв, включаючи і звукові карти. При виявленні аудіопроцесора система намагається його пізнати і встановити відповідну керуючу програму зі свого набору. Якщо цього зробити не вдається, використовується драйвер за замовчуванням - це і є універсальний драйвер для всіх звукових карт.
Інструкція
1
Якщо драйвер, за замовчуванням використовується операційною системою, треба замінити, дійте в такій послідовності - спочатку визначте виробника і модель звукової карти, потім на його сайті знайдіть і завантажте файли, потім запустіть їх. Перший крок (визначення виробника і моделі) доведеться виконати з використанням викрутки - якщо ваша ОС не змогла її впізнати, значить, програмними засобами отримати потрібні дані не вийде. У системному блоці зніміть бічну панель і прочитайте назву виробника і версію пристрою на платі аудіокарти.
2
Введіть запит з назвою виробника в будь-яку пошукову систему, а потім перейдіть на його сайт за отриманим адресою в мережі. Всі веб-ресурси цього роду мають власні вбудовані системи пошуку - введіть назву моделі і за отриманим посиланням перейдіть на інформаційну сторінку, що відноситься до вашої моделі аудіокарти. На ній має бути передбачена завантаження описів, допоміжних програм та драйверів - скачайте і запустіть інсталяційний файл драйвера.
3
Більшість сучасних материнських плат мають вбудований аудопроцессор виробництва тайванської компанії Realtek Semiconductor. Його використовують і в додаткових платах звукових карт. Досить імовірно, що для нормальної роботи вашої аудіокарти потрібен драйвер цієї компанії, виконаний за однією з двох діючих сьогодні специфікацій - AC'97 або HD Audio. Посилання на сторінку завантаження обох варіантів наведена нижче.
Зверніть увагу
Якщо після установки потрібного драйвера проблема з відтворенням звуку не вирішиться, зверніть увагу, що деякі материнські плати вимагають ручного перемикання між стандартами AC'97 і HD Audio. Залежно від використовуваної плати зробити це потрібно або зміною значення відповідної установки в налаштуваннях BIOS, або перестановкою джампера на самій платі.