Як вставити матрицю в ноутбук.

Певна частина неполадок мобільних комп'ютерів пов'язана з несправностями дисплея. Відсутність зображення може бути викликано несправностями відеокарти, псуванням матриці ноутбука або з'єднувального шлейфа.
Вам знадобиться
  • Набір викруток.
Інструкція
1
Перед заміною матриці дисплея мобільного комп'ютера необхідно правильно вибрати новий пристрій. Для цього з'ясуйте модель вже встановленої матриці. Природно, це можливо здійснити тільки після вилучення обладнання.
2
Відкрийте кришку мобільного комп'ютера, попередньо відключивши пристрій від мережі змінного струму. Краще відразу витягніть акумуляторну батарею для запобігання виникнення замикань.
3
Акуратно витягніть гумки, приклеєні до корпусу верхньої панелі. Вони служать для запобігання удару кришки об корпус. Під наклейками ви виявите кріпильні гвинти. Викрутити їх. За допомогою металевої лопатки від'єднайте передню панель кришки ноутбука.
4
Відкрутіть напрямні, що підтримують матрицю ноутбука. Якщо напрямні прикріплені до дисплея, а не до корпусу комп'ютер - просто витягніть матрицю. В даному випадку напрямні знімати не потрібно, т.к. нове обладнання буде поставлятися спільно з ними.
5
Тепер від'єднайте один або два шлейфи, що йдуть від системної плати ноутбука до дисплея. Природно, розривати з'єднання необхідно з боку матриці. З'ясуйте модель дисплея мобільного комп'ютера.
6
Придбайте новий пристрій. Для початку просто підключіть матрицю до шлейфів. Не встановлюйте пристрій в корпус. Переконайтеся, що шлейфи підключені коректно. Увімкніть мобільний комп'ютер, попередньо вставивши кабель живлення в потрібний роз'єм. Якщо матриця справна, на ній з'явиться стандартне зображення завантаження комп'ютера.
7
Вимкніть ноутбук від мережі змінного струму. Встановіть матрицю в корпус верхньої панелі. При цьому простежте, щоб всі шлейфи перебували в потрібних пазах. Під час установки верхньої частини панелі будьте особливо акуратні. Дуже важливо не передавити жоден із з'єднувальних кабелів.
8
Закріпіть верхню панель і встановіть гумки на місце. Увімкніть ноутбук і ще раз перевірте працездатність матриці.