Як встановити драйвер для материнської плати. Як встановити драйвера на материнську плату.

Материнська плата - основний елемент персонального комп'ютера. Саме від технічних характеристик цього обладнання залежить вибір більшості інших елементів. Для забезпечення стабільної синхронної роботи пристроїв комп'ютера необхідно встановити драйвери для системної плати.
Вам знадобиться
  • Dirver Pack Solution.
Інструкція
1
Материнська плата - досить складне устаткування. Вона складається з декількох окремих пристроїв. При цьому схожі моделі системних плат можуть відрізнятися за цілою низкою характеристик. Щоб не шукати самостійно драйвери для кожного пристрою, скористайтеся додатком Driver Pack Solution.
2
Відвідайте сайт www.drp.su і скачайте зазначену програму. Для цього вам буде потрібно наявність додатка uTorrent або його аналога. Дочекайтеся повного завантаження файлів і відкрийте каталог, куди була збережена програма Driver Pack Solution.
3
Запустіть файл-додаток з ім'ям dps і почекайте, поки завершиться ініціалізація підключених пристроїв. Натисніть кнопку «Налаштування» та активуйте наступні пункти: «Температура CPU», «Встановлювати непідписані драйвери» і «Режим експерта».
4
Тепер розгорніть вкладку «Драйвери» і вивчіть список файлів, які доступні для установки на даний комп'ютер. Виділіть галочками ті пункти, які відносяться до материнської плати. Зазвичай вони мають назву «чіпсет». Для забезпечення безпеки при установці драйверів виділіть всі пункти, не пов'язані з відеоадаптером.
5
Натисніть кнопку «Встановити» і дочекайтеся завершення роботи програми Driver Pack Solution. У фінальному вікні буде міститися повідомлення з проханням перезавантажити комп'ютер. Натисніть кнопку «Перезавантажити зараз».
6
Після входу в операційну систему запустіть меню «Диспетчер пристроїв». Переконайтеся у відсутності знаків оклику поруч з назвами обладнання.
7
Якщо вам не вдалося оновити драйвери в автоматичному режимі, перейдіть на сайт виробника системної плати. Скачайте потрібні файли, попередньо обравши модель обладнання. Оновлення драйверів, використовуючи опції меню «Диспетчер пристроїв».