Як підключити автосигналізацію. підключення автосигналізації до замку запалювання.

Автосигналізація - це запорука вашого спокою. Тільки підключивши розумну охоронну систему, ви зможете спати спокійно, не побоюючись викрадення вашого автомобіля. Будь автомобільний магазин або навіть ринок надасть вам широкий вибір сучасних автосигналізацій. Продавці-консультанти завжди зможуть допомогти вам визначитися з вибором, це нескладно. Куди складніше встановити сігналізацію.Подключеніе автосигналізації вимагає умінь і навичок. Не кожен досвідчений водій візьметься за самостійну установку та підключення, що вже говорити про новачків або водіях-жінках. Так що хорошим варіантом для установки автосигналізації є звернення в автосалон, до фахівців. В салоні вам точно проведуть підключення сігалізаціі швидко і качественно.С іншого боку, в салоні сигналізацію вам, швидше за все, встановлять в стандартні відсіки, які вже добре вивчені викрадачами. При самостійному ж підключенні, ви можете встановити систему таким чином, щоб жоден викрадач не зміг знайти і відключити сигналізацію швидко.
Інструкція
1
Отже, почніть установку з вибору місця для самої автосигналізації. Є кілька надійних варіантів для її підключення. Наприклад, в автомобілях з внутрішніми пластиковими кришками крила відгвинчують гвинти кріплення кришки і закріплюють сирену всередині самого крила. Іноді місце для кріплення сирени можна знайти під пластиною для установки акумулятора. Зрозуміло, не варто встановлювати сигналізацію поруч з рухомими деталями автомобіля, поблизу грубки, кондиціонера і приймачів радіохвиль.
2
Тепер, обернувши блок сигналізації в поролон, перевірте, чи поміститься він в вибране місце, і подумайте, як можна його там зафіксувати. Для кріплення автосигналізації використовуйте якомога більше стрічки і кабельних тримачів. В цьому випадку у викрадача піде багато часу на те, щоб розплутати вашу конструкцію і, можливо, він взагалі відмовиться від свого наміру.
3
Уважно вивчіть інструкцію і, при безпосередньо підключенні, дійте по описаним в ній етапам. Так як кожен автомобіль і кожна сигналізація мають своїми особливостями, враховуйте всі етапи підключення, відмічені в інструкції.
4
Встановивши сигналізацію, переходите до керуючого модулю. Вибираючи місце для нього, намагайтеся, щоб модуль управління виявився якомога менш доступний для викрадача. Можна помістити модуль високо за панеллю приладів, на воздуховоде або за ним.
5
Постарайтеся заховати також допоміжний вимикач або вимикач системи. Його можна розташувати нижче приладової панелі з боку пассажіра.Проізводя установку сигналізації, враховуйте, що уразливі будь-які частини проводки сигналізації, особливо, дроти стартера і запалювання. Тому підключатися до цих проводах краще подалі від замка запалювання. Після підключення не залишайте висіти великі однополярні з'єднувачі. Примотати дроти до заводського кабельному жгуту таким чином, щоб непомітні були точки підключення. У викрадача піде більше часу на те, щоб розібратися в ваших обмотаних проводах.Самостоятельная установка сигналізації - справа трудомістка. Але якщо ви не пошкодуєте часу і добре продуманий установку, то ваш автомобіль буде надійно захищена від викрадачів.
Сигналка - це комплекс засобів, які необхідні для запобігання угону або проникнення в автомобіль. Більшість автолюбителів в даний час вважає за краще встановлювати даний спосіб захисту.
Інструкція
1
Для зручності та безпеки робіт розберіть панель приладів, для цього відкрутіть саморізи, зніміть козирок, вимкніть усі роз'єми, а потім і саму панель. Також зніміть рульову колонку. Відкрийте блок запобіжників і реле. Прочитайте інструкцію до сигналізації, і підключіть дроти з сигналізації до проводів, що йдуть від блоку запобіжників. Наприклад, для сигналізації Tomahawk, червоний з сигналки під'єднується до білого проводу, жовтий до чорно-жовтому, зелений до жовто-чорному, а синій провід залишається підключеним.
2
Підключіть стартерні ланцюга. Зробіть це не на самому замку, що дозволить не різати зайвий раз провід. Приєднаєте два чорно-жовтих дроти: тонкий до чорно-білого проводу, який йде з блоку запобіжників, а товстий - до того, який приходить в блок.
3
Підключіть датчик відкриття капота і встановіть сирену. Для цього «проберіться» в моторний відсік. Для датчика дверей візьміть синьо-чорний провід з сигналки і підключіть його до зелено-червоному в блоці. Пам'ятайте, що якщо ви підключаєтеся чи не до самим датчикам, то потім доведеться програмувати сигналізацію і вказати там, що ви використовуєте не датчики.
4
Закріпіть датчик удару на металевій поверхні, наприклад, на металевий кронштейн в бардачку. Встановіть антену. Пам'ятайте, що її краще кріпити якнайвище, для досягнення максимальної дальності і видалення від залозок. Провід на ручник підключіть на масу, але це може привести до того, що після часу прогріву загориться аварійна сигналізація. Тому підключіть провід до педалі гальма, там всього два дроти, перевірте все пробником.
5
Випробуйте сигналізацію. Перше включення може принести кілька неприємних моментів: сигналка видає не один сигнал, а відразу декілька. Причина швидше за все в тому, що або ручник не заземлений або ж доведеться провести програмування сигналізації.