Як запустити програму відновлення файлів.

У разі видалення важливих файлів з жорсткого диска слід негайно приступити до процедури їх відновлення. На жаль, операційні системи Windows не мають вбудованих утиліт, призначених для пошуку та пересохраненія віддалених об'єктів.
Вам знадобиться
  • Easy Recovery Pro.
Інструкція
1
При видаленні файлів з локального диска, на якому встановлена активна операційна система, рекомендують одразу вимкнути комп'ютер. Все подальші процедури виконуйте з іншого ПК. Ви також можете використовувати другий вінчестер з встановленою операційною системою.
2
Увімкніть комп'ютер і встановіть з'єднання з інтернетом. Скачайте програмне забезпечення, призначене для пошуку і відновлення видалених об'єктів. Якщо ви недавно видалили файли, спробуйте відновити їх з використанням безкоштовних утиліт.
3
У тій ситуації, коли операція видалення була виконана порівняно давно, краще встановити потужну програму-сканер, наприклад, Easy Recovery. Скачайте інсталяційні файли цього додатка з сайту розробників.
4
Виконайте установку програми Easy Recovery. Для цього запустіть завантажений файл і кілька разів натисніть кнопку Next. Відкрийте головне вікно програми. Клікніть по іконці Data Recovery. Тепер вкажіть метод, яким було виконано видалення файлів з жорсткого диска. Програма працює з одним з таких варіантів: стандартне видалення, форматування розділу і зміна файлової системи томи.
5
Перейдіть до потрібного пункту і виберіть локальний диск, який буде просканований програмою. Клікніть по пункту Complete Scan для активації методу поглибленого аналізу. Якщо ви плануєте зменшити проміжок часу, витрачений на сканування диска, вкажіть конкретні типи файлів, які слід відновити.
6
Для цього заповніть поле File Filter. В програмі передбачені шаблони, призначені для пошуку файлів певних категорій. Після завершення сканування диска виділіть прапорцями файли, які потрібно зберегти. Натисніть кнопку Save.
7
Вкажіть розділ жорсткого диска, на який буде виконано відновлення даних. Використовуйте для цього флеш-карту, якщо ваш вінчестер чи не розбитий на розділи.