Як вибрати хороший готель для відпочинку.

Чудові враження від відпочинку не в останню чергу залежать від того, в якому готелі ви зупинитеся на відпустці. Погані готелі з недоброзичливим персоналом, або комахами в номері, на жаль, бувають в будь-якій країні. Тому так важливо витратити трохи часу на пошуки того готелю, яка підійде вам за всіма критеріями.
Інструкція
1
Визначтеся, скільки часу ви плануєте перебувати безпосередньо в номері готелю. Якщо ви відправляєтеся в подорож, головна мета якого - огляд якомога більшої кількості пам'яток, походи по магазинах, знайомство з життям місцевого населення, вибирайте готель, яка розташована близько від культурних пам'яток, зупинок транспорту і головних маршрутних розв'язок. А якщо ви хочете відпочити від шуму, виспатися, перечитати все книжкові новинки, до яких не доходила справа будинки, шукайте готель в тихому місці, подалі від центру міста і розважальних закладів.
2
Замовляйте готелі на великих сайтах або в перевірених турфірмах, яким довіряєте. Попросіть поради у друзів і знайомих, які вже бували в тих місцях, куди ви збираєтеся поїхати. Зазвичай люди із задоволенням діляться деталями про проведену відпустку, а чужий досвід може допомогти вам уникнути власних помилок.
3
Зверніть увагу на кількість зірок в описі готелю та його ціну. Чим більше зірок у готелю, тим вона вважається фешенебельних і зручніше. Проте в різних країнах система присвоєння статусу готелю різна. Чотиризірковий готель в Єгипті це зовсім не одне і те ж, що і готель рівня 4 зірки в Італії, наприклад. Однак і ціна на готель 5 зірок в тій же Туреччині буде набагато нижче, ніж на подібний готель в Ніцці чи Римі.
4
Читайте уважно опис готелів на сайтах з бронювання житла. З'ясуйте рік побудови готелю, де він знаходиться, чи є трансфер від аеропорту, коли був проведений останній ремонт, який перелік послуг пропонується. Зверніть увагу на меню ресторану при готелі, особливо якщо ви бронюєте готель з системою «все включено». Адже незвична, надто гостра або просто несмачна їжа може здорово перешкодити вам насолодитися відпочинком.
5
Поставтеся критично до відгуків про готелі. Про одне й те ж місці у різних людей може бути зовсім різні враження. Одним абсолютно не важливі такі деталі, як колір простирадлом, відсутність гарячої кави вранці або невелика кількість каналів телебачення в номері. А інші впадають в істерику, від того, що бармен в готельному ресторані посміхнувся непривітно, а по перилах балкону проповзла гусениця. Відзначайте тільки ті деталі, які важливі саме для вас і не звертайте уваги на занадто емоційні висловлювання.