Як відзначити 10-річчя дитини.

10 років - круглий ювілей, який відзначає дорослішання вашої дитини. У цьому віці все спогади та враження зберігаються вже на все життя. Ось чому відзначити це свято потрібно так, щоб він відклався в пам'яті малюка, як щасливе і радісне подія.
Вам знадобиться
  • - подарунок;
  • - повітряні кулі;
  • - торт;
  • - костюми.
Інструкція
1
Прикрасьте кімнату. Поки ваш малюк спить, розвісьте по кімнаті розтяжку «С Днем Народження», яскраві стрічки і повітряні кулі. Нехай відчуття свята і дивного події у нього настане відразу після того, як він прокинеться.
2
Запросіть всіх його кращих друзів, з якими він вже встиг подружитися в школі і на вулиці, адже у великій компанії свято завжди веселіше. Накрийте їм смачний і яскравий стіл, на чолі якого обов'язково буде торт для іменинника і всіх присутніх.
3
Приготуйте їм цікаві конкурси або ігри, адже діти не зможуть весь час сидіти за столом. Можна, наприклад, провести конкурс на знання мультфільмів або персонажів, найкращий танець або загадати їм загадки. Обов'язково подбайте і про призи. А наприкінці свята можна включити їм дитячий фільм або мультик.
4
Влаштуйте імениннику і гостям костюмовану вечірку, роздавши всім костюми якихось відомих героїв. Не обов'язково купувати повний комплект, достатньо, наприклад, капелюхи і пов'язки для пірата, перуки - для Мальвіни і так далі. Нехай діти відчують себе в казці.
5
Довірте підготовку свята професіоналам. Якщо є така можливість, зверніться в спеціальну компанію, що спеціалізується на проведенні дитячих свят. Вони можуть придумати цікавий сценарій і провести його, приїхавши в костюмах клоунів чи персонажів з мультфільмів. В цьому випадку вам не доведеться ламати голову над конкурсами, а діти будуть задоволені.
6
Виберіться на каруселі. Можливо, мрією вашого малюка зовсім не галасливі посиденьки, а відпочинок у парку розваг. Сходіть з ним на атракціони. Запросіть також і його друзів, щоб йому не було нудно, і він міг розділити з ними радість свого свята. У парку можна накупити дітям куль, погодувати всіх обідом в кафе або просто пригостити морозивом. У погану погоду можна вибратися в цирк або ляльковий театр.