Як підключити цифрове телебачення.

Цифрове ТБ - це така система, де телевізійний сигнал передається у вигляді послідовних кодових комбінаціях електричних імпульсів. В майбутньому передбачається масовий перехід від аналогового телемовлення до цифрового, настає час якісного перетворення сигналу. З'являються нові технології, які відкривають перед суспільством можливості для якісного отримання та передачі інформації. Якщо ви хочете підключити цифрове телебачення , то для цього вам необхідно зробити наступне:
Інструкція
1
Виберіть організацію, яка займається установкою цифрового кабельного телебачення, і заповніть заявку.Ви повинні бути абонентом кабельного телебачення, якщо ви таким не є, то спочатку фахівці компанії вас підключать до цього виду телебачення (додаткова абонентська плата за це не стягується ), а вже потім ви стаєте абонентом цифрового кабельного телебачення.
2
Якщо ви маєте телевізор з вбудованим кабельним цифровим приймачем стандарту DVB-C, то для перегляду каналів заздалегідь додатково, встановiть CAM-модуль DVCrypt, якщо ж в телевізорі не передбачений цифровий приймач, тоді Закріпить цифрову приставку стандарту DVB-C, яка підтримує систему кодування DVCrypt (аналог кодування CONAX)
3
У компанії, із запропонованих варіантів підключення, вибірете найбільш оптимальний для себе пакет каналов.Внесіте абонентську плату відповідно до вибраного тарифу і отримаєте карту умовного доступу (для платних каналів).
4
Вставте карту умовного доступу в цифровий абонентський приймач і запустіть перегляд обраної программи.Новие цифрові технології дозволяють суспільству застосовувати різні способи в отриманні та передачі інформації, одним з таких є цифрове телебачення . Підключивши цю послугу, ви отримаєте справжнє задоволення від перегляду: провідні рейтингові канали, постійне їх збільшення, перегляд телеканалів на різних мовах, а також зручна система оплати за послуги.