Як підключити інтернет на мобільний телефон. Мегафон підключити інтернет на телефоні підключити самостійно.

Профіль gprs-wap дуже зручний для вирішення різних завдань. З його допомогою можна переглядати wap-сторінки в браузері мобільного телефону , тобто заходити на wap-сайти. З таких сайтів зручно скачати в телефон різні картинки, ігри, рінгтони і пр. Основний недолік - це достатня дорога вартість трафіку, а це, погодьтеся, вагомий аргумент. Якщо ви маєте сучасний телефон, що підтримує формати mp3, wave, mmf + голос - то найкраще підключити профіль gprs-internet.
Інструкція
1
При бажанні, ви завжди можете замовити установку налаштувань у оператора мобільного зв'язку. Для цього всього лише наберіть номер служби підтримки та замовте настройки для потрібного вам профіля.По закінченні деякого часу приходить повідомлення на телефон, що настройки профілю отримані. Збережіть їх, і легко і без клопоту отримуєте на телефон налаштований профіль gprs-internet.
2
Але бувають такі ситуації, коли інтернет знадобився несподівано, а номер служби підтримки ви напам'ять не пам'ятаєте. І навіть якщо раптом згадайте, часто буває, що всі оператори зайняті, вам доводиться чекати. Витрачається не тільки час, але і заряд у телефону . Що ж робити тоді? Доведеться самостійно встановити всі необхідні настройки gprs, для прикладу візьмемо телефон Sony Ericsson з оператором зв'язку Білайн. Отже, почнемо покрокову інструкцію настройки облікового запису:
3
Вибірете "точку доступу" - записуєте internet.beeline.ru.В імені користувача вкажіть beeline.
4
В розділі "пароль" напишіть beelineВибірете "запит пароля", поставте галочку "відключено".
5
В розділі "дозволяти виклики" - вибираєте відповідь "по вашому розсуду"
6
Тепер перейдіть до розділу "адреса IP", "адреса DNS" - тут нічого не прописуєте, він призначається автоматично.
7
Аутентификация - особливого значення не має, але якщо немає підключення телефону до інтернет у, то перевірте настройки саме здесь.Еслі ви все правильно зробите, покроково виконуючи всі етапи, то на вашому мобільному телефоні буде підключений профіль gprs-internet. Власний кабінет налаштована, виходьте в інтернет і завантажуйте будь-яку інформацію, яка вас цікавить.