Як часто потрібно поливати город.

Початківців городників деколи цікавить питання про полив культур, вирощуваних на ділянці. Єдиної думки тут не існує, адже це залежить від багатьох факторів, наприклад, від регіону, від сорту овочів, від місця розташування культур і багато чого іншого.
Інструкція
1
Якщо ви вирощуєте на своєму городі огірки, повинні знати, що вони дуже люблять вологу. Тому поливати їх потрібно досить часто. Але врахуйте, що надлишок води в грунті може привезти до загибелі кореневої системи. Щоб цього уникнути, при температурі нижче 15 градусів замість поливу рихлите землю (на глибину 6 см). Оптимальна температура поливальної води повинна варіюватися в межах 22-25 градусів, краще для цього використовувати відстояну воду.
2
Помідори необхідно поливати рідко, але рясно. Якщо ви бачите, що грунт зволожена, залиште її як є. При поливі струмінь води потрібно направляти на корінь, проте деякі садівники роблять спеціальні борозенки, вважаючи, що таким чином вони захищають кореневу систему від утворення гнилі.
3
При вирощуванні капусти слід знати, що вона дуже любить вологу. Якщо її буде не вистачати, вилки не сформуються. Саме тому на 1 квадратний метр витрачайте 20 літрів води. Але якщо ви помітите потемніння листя капусти, скоротіть полив до мінімуму на деякий час. У сонячну погоду зволожуйте грунт тільки вранці і ввечері, якщо ви поллєте капусту в період сонцестояння, на листках з'явиться опік. У похмуру погоду направляйте струмінь води під корінь.
4
Перці слід поливати по мірі висихання. Ця рослина дуже любить вологу, але дефіцит її в ґрунті не переносить. Зволожуйте грунт вранці, виливаючи по 10 літрів відстояної води на 20 кущів. Щоб коріння розвивалися рівномірно, перед поливом акуратно рихлите землю, причому спочатку одну сторону, а на наступний день - іншу.
5
Якщо ви вирішили виростити кабачки, повинні знати, що вони не переносять вологи на листах, тому поливайте їх під корінь. Ці культури люблять помірний полив. До цвітіння їх потрібно поливати раз на тиждень, витрачаючи при цьому 4 літри на кожен квадратний метр.