Як отримати візу в Польщу. Як потрапити в польшу що для цього треба.

Польща належить до країн, отримання візи якої не представляє для росіян особливої складності. Відмови майже не зустрічаються. З грудня 2007 року Польща входить в Шенгенську угоду, так що польська віза в паспорті відкриває перед її володарем дорогу в усі країни шенгенської зони.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт, дійсний не менше 90 днів після закінчення передбачуваної поїздки;
  • - візова анкета;
  • - кольорова фотографія;
  • - страховий поліс;
  • - довідка з роботи;
  • - підтвердження коштів на час перебування в країні;
  • - 35 євро на оплату консульського збору.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте самостійну туристичну поїздку в Польщу , для початку подбайте про підтвердження прожіванія.Требованія консульства: ви повинні надати оригінал або факсимільну копію підтвердження броні і оплати не менше 50% вартості проживання. Знайти готелі, хостели, апартаменти і інші варіанти розміщення можна в інтернеті. Сайти багатьох з них мають російську версію, а вже англійську - майже все. В крайньому випадку, польську мову не так вже складний для розуміння: брати-славяне.Вибрав варіант проживання, зв'яжіться з його адміністрацією для вирішення питань оплати і підтвердження броні.
2
А тепер заповніть візову анкету. Зробити це потрібно через інтернет за посиланням на сайті консульства Польщі в РФ в розділі візової інформаціі.Распечатайте заповнену анкету зі штрих-кодом, наклейте на неї фотографію.Еслі немає фото, сфотографуйте. Вимоги до фотокартці можна уточнити на сайті консульства.После заповнення анкети система призначить вам дату і час візиту до консульства з пакетом документів. На час не звертайте уваги: приймати будуть в порядку живої черги з 9.00 до 13.00. А ось дата значення має.
3
Придбайте страховий поліс. Вимоги до нього стандартні для шенгенських країн: страхове покриття не менше 30 тис. Євро, відсутність франшизи, дія на всій шенгенській терріторіі.Оформіть поліс можна в будь-якій страховій компанії. Але краще віддати перевагу великій та: її поліс точно не викличе небажаних питань і сумнівів.
4
Польські консульські чиновники надають значення фінансовим документам. Від працюючих за наймом потрібна довідка з роботи із зазначенням реквізитів роботодавця, часу роботи претендента на візу в компанії, посади, щомісячному окладі і доході за полгода.От підприємця знадобиться копія свідоцтва про реєстрацію ІП або підприємства, студента - довідка з вузу, пенсіонера - копія пенсійного удостоверенія.В інших випадках згодиться банківська історія не менш, ніж за півроку: довідка з банку про рух коштів по рахунку.
5
Необхідно також підтвердити наявність коштів на час перебування в Польщі. При поїздці до трьох днів це 300 злотих, на більш довгий термін - 100 злотих на кожен день перебування. Один злотий дорівнює приблизно 11 р.Оптімальний спосіб підтвердження - ксерокопія банківської карти і довідка з банку про залишок на прив'язаному до неї рахунку.
6
Коли всі документи зібрані, дочекайтеся призначеного дня і віднесіть їх в консульство. Не забудьте також 35 євро готівкою для сплати в касу консульського сбора.После здачі документів прийдіть в призначений день в консульство за паспортом з готовою візою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ngAC34JlQpc