Як встановити драйвер для принтера безкоштовно.

Після переустановлення операційної системи користувачам нерідко доводиться налаштовувати всіляке периферійне устаткування. Для стабільної роботи принтерів, сканерів та інших пристроїв важливо використовувати відповідні драйвери.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
На жаль, розробники операційних систем не можуть включити до їх складу драйвери для всіх популярних периферійних пристроїв. В таких випадках необхідно самостійно знайти і встановити програмне забезпечення, відповідне до конкретної моделі обладнання. Для початку спробуйте відвідати офіційний сайт компанії, що випускає використовуваний принтер.
2
Введіть модель друкарського пристрою в поле пошуку. Натисніть клавішу Enter. Дочекайтеся створення списку додатків, підходящих для роботи з принтером даної моделі. Виконайте завантаження тієї програми, яка сумісна з встановленою операційною системою.
3
Підключіть принтер до комп'ютера і включите друковане пристрій. Почекайте деякий час, поки завершиться процедура автоматичної ініціалізації обладнання. Встановіть завантажене з сайту додаток, слідуючи підказкам покрокового меню.
4
Перезавантажте комп'ютер для перевірки коректності роботи програмного забезпечення. Використовуйте інсталяційний диск, який зазвичай надається в комплекті з принтером. Вставте цей CD в привід. Дочекайтеся запуску програми Autorun.
5
Виберіть пункт «Установка програмного забезпечення». Виберіть всі наявні програми і натисніть кнопку «Встановити» (Install). Перезавантажте комп'ютер і перевірте можливість використання принтера.
6
Якщо всі драйвери встановлені вірно, але принтер і раніше недоступний, додайте його в список периферійних пристроїв. Відкрийте категорію "Пристрої та принтери», посилання на яку є в меню «Пуск».
7
Натисніть кнопку «Установка принтера» і виберіть тип обладнання. В даному випадку краще використовувати режим «Мережевий, бездротової або Bluetooth-принтер», тому що обладнання, що підключається до каналу USB, визначається автоматично.
8
Виберіть іконку потрібного принтера і натисніть кнопку «Налаштувати». Встановіть відповідні параметри роботи друкарського пристрою і перезавантажте комп'ютер.