Як встановити драйвери Nvidia GT.

Для повноцінної налаштування відеокарт фірми Nvidia необхідно використовувати спеціальне програмне забезпечення. Зазвичай ця програма називається Nvidia Control Panel. Вона встановлюється спільно з комплектом драйверів для відеоадаптера.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Використовуйте офіційний сайт компанії Nvidia для пошуку потрібного програмного забезпечення. Доступні програми розподілені за категоріями. Кожна програма підходить для управління відеокартою певної продуктової лінійки.
2
Після відкриття російськомовної версії офіційного сайту Nvidia виберіть графу «Драйвери» і натисніть кнопку «Завантажити». Спочатку спробуйте самостійно заповнити форму, що відкрилася. У першому рядку вкажіть параметр GeForce.
3
Виберіть операційну систему, спільно з якою працюватиме шукане додаток. Натисніть кнопку «Пошук». У наступному вікні виберіть опцію «Завантажити зараз».
4
У тому випадку, якщо ви не впевнені в правильності заповнення форми, просто натисніть кнопку «Графічні драйвери», яка розташована в категорії «Автоматично знайти драйвери Nvidia».
5
Дочекайтеся завантаження знайденого програми. Запустіть даний файл і дотримуйтесь покроковому меню установки програмного забезпечення. Переконайтеся в тому, що додаток було встановлено коректно. Про це свідчитиме повідомлення у фінальному вікні.
6
Перезавантажте комп'ютер або ноутбук. Відкрийте меню «Пуск» і виберіть категорію «Усі програми». Розгорніть каталог «Панель управління Nvidia» і запустіть однойменне додаток. Налаштуйте відеокарту, орієнтуючись на вимоги додатків, які ви запускаєте частіше за інших.
7
Якщо ви використовуєте відеокарту іншої фірми, що виготовляється з чіпом Nvidia, виконайте пошук додатки на сайті потрібного виробника. Установка оригінальних драйверів Nvidia може призвести до виникнення збоїв у роботі адаптера.