Як зробити кухонний гарнітур.

Якщо є бажання, значить, воно має бути виконане. А бажання зробити самому кухонний гарнітур , безсумнівно, заслуговує похвали. Звичайно, спонукати на такий вчинок можуть різні причини, але не це важливо! Важливо прагнення до своєї мети і її досягнення. Приступимо.
Інструкція
1
Добре продуманий і виконаний проект кухні - це майже половина роботи. Головне, щоб ваш задум міг бути реалізований, і його втілення принесло вам задоволення. Озбройтеся аркушем паперу, олівцем, лінійкою і рулеткою. Виміряйте всі побутові прилади, які будуть стояти разом з гарнітур ом. Врахуйте нерівність стін, плінтусів і т.д. Як правило, глибина нижніх ящиків, збігається з глибиною електроприладів (плити, холодильника).
2
З готовим проектом, виміряними розмірами деталей тумбочок і навісних шаф вирушайте в магазин за матеріалами для роботи. Будівельні магазини досить часто надають послуги по розпилу матеріалів, тому елементи тумбочок прибудуть до місця збірки вже в майже готовому вигляді. Також в строймагазіне придбайте кріплення, щоб встановити дверцята в тумбочки, а також ручки для відкривання, прес-картон для задніх стінок, накладки для кромки на клею.
3
Необхідно до початку зборки зробити все отвори, так як в подальшому це буде важко. Так само обробіть все кромки, пронумеруйте всі елементи кожної тумбочки, що значно полегшить складання.
4
Все краю, які з'єднуються за допомогою цвяхів, необхідно також обробити клеєм. Таке комбіноване скріплення дуже надійно.
5
Зібравши всі тумбочки і ящики, переконайтеся, що у вас не залишилося зайвих деталей, тому що якщо ви зробили все правильно, то їх не повинно бути.
6
Залежно від обраного вами матеріалу зібрані тумбочки або вже готові або підлягають обробці лакофарбовими ізделіямі.Рекомендуем прочитати інструкцію по установці кухні на нашому сайті, і діяти далі відповідно наведеним у ній радам. Так ви швидко і правильно встановіть зроблений самостійно кухонну мебель.Самой великою вдячністю вам за ваш труд буде ексклюзивний кухонний гарнітур , виконаний за індивідуальним проектом, який займе гідне місце на вашій кухні.