Коли робити ремонт.

Планування ремонту в квартирі можна порівняти з підготовкою широкомасштабної наступальної операції, проведеної по декількох фронтах. Тут важливо не тільки грамотно розрахувати сили і засоби, визначити кількість одиниць техніки, а й правильно вивірити терміни проведення нищівного удару по «супротивнику». Отже, коли ж найвигідніше починати ремонтні роботи?
Інструкція
1
Для початку визначте, який ремонт ви маєте намір зробити. Якщо захід передбачає всього лише заміну вікон або батарей опалення, краще відвести для цього один з літніх місяців. В теплу пору року рекомендується також закладення тріщин в стінах, оновлення сантехніки, ремонт у ванній, оскільки в ході такого ремонту доведеться перекривати гаряче водопостачання.
2
При виборі термінів проведення ремонту враховуйте також, що багато будівельних матеріалів розраховані на застосування в плюсовому діапазоні температур, в іншому випадку вони можуть втратити свої корисні властивості. Це відноситься до деяких видів будівельних сумішей та лакофарбовим покриттям. Поцікавтеся зазначеними властивостями при закупівлі матеріалів.
3
Якщо ви прагнете зробити ремонт більш дешевим, частину робіт перенесіть все ж на зимовий період, оскільки в цей час деякі будівельні та ремонтні послуги коштують істотно менше. На осінньо-зимовий період можна спланувати, наприклад, укладання паркету або ламінату, заміну лінолеуму.
4
На зимовий або весняний час намітьте підготовчі роботи - планування дизайну оновленої квартири, закупівлю необхідних матеріалів та побутової техніки. З початком літнього сезону, як правило, ціни на оздоблювальні матеріали трохи підвищуються.
5
При відсутності можливості провести швидкий одноразовий ремонт, розбийте весь фронт робіт на декілька етапів. Частина заходів по ремонту здійсните в літній період, а окремі операції перенесіть на більш холодну пору року. Такі роботи, як обклеювання приміщення шпалерами, фарбування стін і стель, укладання плитки можуть бути проведені в будь-який час року.
6
Установку систем кондиціонування повітря, яка передбачає монтаж зовнішнього блоку, а також облаштування балкона або лоджії проводите в теплу пору року. В іншому випадку вам не вдасться підтримати температурний режим в житловому приміщенні під час проведення робіт. В окремих випадках можливе виконати багато роботи і в зимовий час, якщо на період ремонту є можливість переміститися всією сім'єю в орендоване житло.