Як зробити ремонт своїми руками.

Якщо ви ще не знаєте, як зробити в своїй квартирі ремонт самому, то після прочитання цієї статті, сподіваємося, визначитеся з вибором необхідних матеріалів, і зважитеся-таки на ремонт житла своїми руками. Це дуже відповідальний крок, адже ремонт може протривати досить тривалий час. Для скорочення часу необхідно заздалегідь все обміркувати і спланувати.
Вам знадобиться
  • Заздалегідь підібрані оздоблювальні матеріали та інструменти.
Інструкція
1
Для початку необхідно скласти план дій, необхідно визначитися, що ви збираєтеся переробляти, які матеріали і в якій кількості вам потрібні, а також, непогано було б підрахувати приблизну їх стоімость.Ітак, почніть з ремонт а з певною кімнати. Для початку необхідно прибрати всі меблі з кімнати, а підлоги добре прикрити. Потім зніміть старі шпалери (якщо вони є), отшпаклюйте стіни і укоси, якщо плануєте замінити вікна - зробіть це першочергово.
2
Далі необхідно вирішити питання з електропроводкою. Якщо це потрібно, то в деяких місцях замініть проводку, підведіть її до тих місць, де будуть встановлені розетки. Проштробити отвори під додаткові розетки або вимикачі.
3
Переходьте до ремонт у стелі. Якщо ви ще не вирішили, яким буде ваш стеля, то ми радимо вам звернути свою увагу на гіпсокартонна стеля. У цього стелі багато достоїнств: він екологічний, створює хорошу звукоізоляцію, зручний при монтажі, під такий стеля неважко приховати всю вашу електропроводку та інші комунікації. Також можна просто пофарбувати стелю водоемульсійною фарбою, або зупинити свій вибір на модних натяжних стелях. Для їх монтажу запросіть фахівців.
4
Потім, якщо є необхідність, то слід приступити до ремонт у або зміні міжкімнатних дверей. Установка нових дверей - складний процес, перед тим як приступити до його реалізації, необхідно ознайомитися з інформацією з її встановлення.
5
Якщо ви збираєтеся укладати паркет, то робити це радимо обов'язково перед обклеювання стін шпалерами. При укладанні паркету може піднятися багато пилу, яка буде осідати на стіни і її буде складно видалити.
6
Потім слід зайнятися стінами. Стіни можна пофарбувати або обклеїти шпалерами, попередньо знявши всі розетки і виключателі.Еслі є необхідність, то великі нерівності і тріщини замажте шпаклівкою.
7
Ну і заключним етапом у вашому ремонт е буде установка плінтуса. Радимо придбати новий плінтус, сьогодні ви можете знайти плінтус, виготовлений з дерева або пластика, асортимент яких на сьогоднішній день величезний. Варто плінтус зовсім недорого.
8
Проробіть всі попередні кроки з рештою кімнатами своєї квартіри.Ну що ж, все готово! Вам лише залишається все гарненько оглянути, перевірити, чи немає недоліків, які потрібно буде доробити. Після цього залишиться провести генеральне прибирання і в'їжджати в практично нову квартиру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=HnynltkZFbc
Ремонт в квартирі - справа необхідна, але не завжди найприємніше. Мало хто отримує задоволення від повної розрухи, пилу і безладу. Звичайно, на початковому етапі необхідно підготуватися морально, налаштувати себе і свої думки на краще, і сміливо приступати до роботи. Розклавши свої дії поетапно, у вас намітяться мети, і буде набагато простіше зважитися на цей подвиг.
Інструкція
1
Продумайте обсяг роботи. Чи буде це ремонт декількох кімнат або квартири в цілому. Визначившись з об'ємом, обміркуйте дизайн приміщення. Проконсультуйтеся з близькими та знайомими, можливо, вони підкинуть кілька непоганих ідей інтер'єру. Продумавши всі візуально, необхідно прорахувати матеріально. Це необхідно, щоб не вийшло так, що через брак фінансів, ремонт встав на місяць, а то й рік.
2
Перший етап роботи. Звільніть приміщення від меблів. Зазвичай ремонт починають з кухонної зони і санвузла. Кімнати повинні бути абсолютно чистими, ніяких навісних ящиків або тумбочок, столів, залишатися не повинно. Якщо ви не збираєтеся міняти підлогове покриття, застеліть його клейонкою і закріпіть по периметру малярським скотчем (так як його надалі можна видалити без сліду). Зніміть все розетки і вимикачі, попередньо відключивши їх від електромережі. Також зніміть стельовий плафон (люстру), заізолювавши дроти.
3
Другий етап роботи. Підготуйте поверхні стін і стелі. Видаліть старі шпалери, фарбування, якщо такі є. Стеля також повинен бути ідеально чистим. Продумайте заміну віконних рам і труб водопроводу. Зараз саме час.
4
Третій етап роботи. Оздоблення квартири. Вирівняйте підлогу, саме з нього необхідно починати ремонт кімнати. Якщо необхідна нова стяжка, це може зайняти досить тривалий час. Вирівняйте стіни і стеля по всьому периметру, за допомогою шпаклівки.
5
Четвертий етап роботи. Заключні роботи. Приступайте до обробки стель, стін і підлогового покриття.
Зверніть увагу
При обклеюванні стін шпалерами, уникайте протягів протягом доби, в зворотному випадку, шпалери відійдуть від стін і роздуються.
Корисна порада
При виконанні робіт власними силами не слід поспішати, краще кілька разів все гарненько продумати.