Як знайти хорошого репетитора з англійської мови.

Якщо ви вирішили зайнятися англійською індивідуально, потрібно дуже відповідально підійти до вибору репетитора. Адже від нього багато в чому буде залежати, наскільки вдалою стане ваша навчання, як швидко ви опануєте англійським і навіть вдасться вам по-справжньому полюбити мову великих поетів і політиків, геніальних учених і неординарних мислителів.
Інструкція
1
Поговоріть із знайомими і друзями, які займаються англійською з репетитором. Дійсно хороші вчителі часто не дають оголошення про пошук учнів. У них немає потреби це робити, так як на послуги таких репетиторів йде запис на кілька місяців вперед. Їхні контакти передають з рук в руки, знайомством з ними дорожать, їх рекомендують кращим друзям. Вони ніколи не дозволять собі поставитися до роботи недбало. Адже репутація, створена роками невпинної праці, занадто важлива для них.
2
Дізнайтеся у викладача, чи є у нього програма занять. Зазвичай репетитор будує свої заняття з урахуванням індивідуальних особливостей учня. Але якась спільна програма у нього повинна бути. Поцікавтеся, чому він зможе навчити вас через місяць, і що ви будете знати через рік. Якщо кандидат в репетитори запевняє вас, що навчить вас усього, чого ви захочете і за той час, який вам буде зручно, це привід насторожитися.
3
Вибирайте досвідченого репетитора. Щойно закінчив вуз молодий учитель може чудово знати англійською, але у нього не буде роками напрацьованих вправ, ефективних і перевірених методик, відточеною системи навчання і терпіння досвідченого педагога. Хоча репетитори без досвіду беруть значно менше грошей за свої послуги.
4
Поцікавтеся спеціалізацією репетитора. Зазвичай викладач англійської орієнтується на одну групу учнів, наприклад, на людей, які готуються скласти іспит з ITELS, на учнів молодших класів або на бізнесменів і менеджерів, яким потрібна англійська для роботи. Якщо потенційний репетитор стверджує, що він «універсал» і здатний будь-якого навчити англійської, як розмовної, так і діловому, можливо, він більше орієнтований на заробіток, а не на результат.
Корисна порада
Якщо ви не можете вибрати репетитора з декількох кандидатів, зверніть увагу на того, з ким вам легше спілкуватися. Адже індивідуальні заняття передбачають дуже тісну співпрацю. Чим більше ви будете довіряти своєму вчителю, тим легше вам буде даватися навчання.