Як поставити садові меблі.

Необтяжлива робота на садовій ділянці чи дачі може завдати чимало радісних хвилин. Після таких праць буває непогано розслабитися і відпочити, насолоджуючись комфортом, недоступним в умовах міської суєти. А якщо ви зумієте правильно підібрати і раціонально розташувати зручну садові меблі, то доставите справжнє задоволення собі і своїм близьким.
Інструкція
1
Визначте, яку садову меблі ви хочете бачити на своїй дачі. Кількість і вид меблів вибирайте з урахуванням розміру вільного простору і особливостей ландшафту. Головні вимоги до споруд для відпочинку на дачі - комфорт і функціональність. Якщо ви проводите на садовій ділянці багато часу, подбайте про стаціонарних конструкціях, при рідкісному відвідуванні дачі досить переносний меблів, яку можна зберігати в підсобному приміщенні.
2
Прикрасьте інтер'єр саду лавкою з граніту. Така споруда не тільки додасть ділянці своєрідність, а й дозволить охолодити вас в спеку і зігріти в прохолодну пору. Граніт унікальний тим, що нагрівається лише до певної температури навіть на сонці, тому встановлювати таку лаву можна і на відкритому просторі.
3
Постарайтеся вибрати для дачі «непомітну» меблі, яка не відволікатиме вас від природної природної краси. У кожному разі, при установці конструкцій прагнете домогтися того, щоб меблі гармоніювала з елементами природної обстановки за кольором і формою.
4
Столик і два-три стільці до нього встановіть на галявині в безпосередній близькості від входу в житлове приміщення. Це дозволить без зайвих клопотів влаштувати на повітрі легкий сніданок або вечерю. Для цих цілей цілком підійдуть широкі плетені крісла, що поєднуються за кольором з таким же легким столиком. При бажанні весь мобільний комплект можна перемістити в інше місце, наприклад, в тінь або, навпаки, на сонячну сторону саду.
5
Якщо на ділянці передбачений дитячий куточок, обладнайте його низькими лавками з зображеннями звіряток або персонажів дитячих казок. Для захисту від дощу і надлишкового сонячного світла спорудіть дерев'яний «грибок». Простір для дитячих ігор зручніше розміщувати недалеко від будинку, щоб можна було без зусиль контролювати дітей.
6
Маючи меблі, враховуйте, що вона по-різному може почувати себе на відкритому повітрі. Деякі предмети будуть вицвітати на сонці і розсихатися, а іншим не страшний ні спека, ні дощ. Пластикову і металеву меблі сміливо можна встановлювати у кромки басейну або на березі природної водойми.
7
«Тіньолюбні» меблі намагайтеся встановити в закритих місцях, під тентом або кроною дерев. Предмети, сплетені з натуральних матеріалів, бажано використовувати в альтанках, не дозволяючи їм піддаватися впливу дощу.