Як вибрати в'язальні машини.

Незважаючи на сучасний скажений ритм життя, багато жінок і сьогодні люблять займатися рукоділлям - шити, в'язати. Деякі знаходять в цьому хобі своє покликання і впритул починають займатися створенням одягу. Машина для в'язання дозволяє автоматизувати трудомісткий процес. Вона допоможе вам створити цікаві та унікальні трикотажні ізделія.Сегодня виробники надають широкий вибір в'язальних машин: однофонтурні і двухфонтурние, механічні перфокарточная і електронні. Щоб не заплутатися серед такого розмаїття апаратів, давайте розберемося, як же правильно вибирати в'язальні машини .
Інструкція
1
Для початку визначитеся, з якою метою ви робите покупку. Якщо ви новачок в в'язання на машинці і хочете спробувати в'язати для себе і своєї сім'ї, то краще придбайте просту однофонтурні машину. На такій машині значно легше почати в'язати. Можна зупинити свій вибір на недорогий вітчизняної моделі, але якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатніми коштами, то краще вибирайте імпортну. Імпортні в'язальні машини простіше налаштовувати і значно легше освоїти.
2
Якщо ви вже спробували однофонтурні в'язання і хочете домогтися кращих результатів, наприклад, в'язати складні речі або одяг на продаж, вибирайте машину двухфонтурную. Друга фонтура значно розширює можливості машини . Так, наприклад, ви зможете отримати двухліцевое полотно, а при в'язанні шкарпеток і рукавичок - вироби без швів. Крім того, до такої машини ви зможете придбати додаткові пристрої, що зробить вашу роботу ще більш якісною та різноманітною. Лекальними пристрій, пристрій для автоматичної зміни кольору, різні каретки: чим більшим досвідом у в'язанні ви володієте, тим цікавішим буде для вас використання цих додаткових пристроїв.
3
І одно-, і двухфонтурние машини бувають як механічними, так і електронними. На механічної машині в'язання відбувається з використанням перфокарти. На неї візерунок наноситься у вигляді отворів, набитих в певному порядку. Пристрій обробляє карту і передає інформацію на голки, які працюють відповідно до візерунком на перфокарте.Електронние машини працюють через програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері. Програма дозволяє в'язати вироби одразу по заданим контурам. Електронні в'язальні машини працюють від мережі, тому, купуючи таку машину, слід придбати до неї джерело безперебійного живлення, щоб захистити апарат від перепадів напруги.
4
Обов'язково купуйте машину тільки в спеціалізованих магазинах. Так ви зможете придбати якісну і надійну модель, а в разі поломки - звернутися в ремонт по гарантіі.Какую б машину ви в підсумку не вибрали, ви здійснюєте дуже корисну покупку, і, можливо, це може стати початком вашого власного бізнесу.
Зверніть увагу
Як вибрати в'язальну машину 5. В'язальні машини підрозділяються на двухфонтурние і однофонтурні, електричні і механічні. В'язальні голки перфокартних, або механічних машин управляються перфокартами, за своїми характеристиками такі машини складніше і «розумніші» класичних, але простіше електронних. За допомогою сучасної двуфонтурной в'язальної машини можна швидко і без особливих труднощів зв'язати будь-який виріб.
Корисна порада
Як вибрати в'язальну машину. На сьогоднішній день немає ніяких проблем з асортиментом в'язальних машин, як це було в минулі часи, коли випускалися в'язальні машини для будинку двох-трьох варіантів. Перш за все, подумайте, для яких цілей і як часто вам буде вимагатися машинка, так як якщо ви в'яжете зовсім рідко, вам не потрібна дорога в'язальний машинка, набита численними функціями, половиною цих функцій ви все одно не будете користуватися.