Як отримати фінську візу.

Фінляндія відноситься до числа шенгенських країн, візи яких росіянам отримати найбільш легко. Її консульства в РФ пред'являють мінімальні вимоги до набору документів. Зокрема, не потрібні довідка з роботи і зворотний білет.Ето дозволяє без зусиль отримати фінську візу самостійно.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт, дійсний мінімум три місяці після закінчення поїздки;
  • - візова анкета;
  • - фотографія;
  • - підтвердження мети поїздки (бронь готелю, запрошення від громадянина Фінляндії чи володаря виду на проживання);
  • - страховка.
Інструкція
1
Починати підготовку до поїздки найкраще з вибору місця, де ви будете жити: готель, хостел, орендований котедж або апартаменти та ін. Таких пропозицій в інтернеті достаточно.Лучше не обмежувати сферу пошуку російськомовними ресурсами: набагато більше прийнятних за ціною варіантів знайдеться в англомовному сегменті інтернета.Вибрав підходящий, заповніть форму онлайн бронювання або зв'яжіться з адміністрацією електронною поштою або телефоном. Попросіть вислати вам факс з підтвердженням факту бронювання і дат, в які плануєте розміститися. Це і буде підтвердженням мети вашого вояжа.Еслі ж ви прямуєте до Фінляндії по роботі, візьміть лист роботодавця із зазначенням дат та мети поїздки.
2
Фінську візу необхідно одержувати у візовому центрі або в безпосередньо в консульстві за попередньою запісі.Зайдіте на сайт центру, натисніть посилання «Запис на прийом», а на сторінці, - «Записатися на прийом ».Виберете зі списку найближче місто подачі документів, число заявників і категорію візи. Далі введіть адресу електронної пошти і пароль, а потім серію, номер і дату закінчення дії паспорта, ім'я та прізвище, стаціонарний та мобільний телефони та адресу електронної пошти. Введіть код для захисту від автоматичної реєстрації. У запропонованому списку доступних дат виберіть найбільш зручну, потім час для візиту.
3
На сайті візового центру ви можете заповнити також анкету-заяву на візу . Заповніть анкету і роздрукуйте її на прінтере.Наклейте на неї кольорову фотографію 3 на 4 см так, щоб особа перебувала строго по центру відведеного для фото поля. Вимоги до фотографії можна почитати на сайтах візового центру та Посольства Фінляндії в Россіі.Сфотографіроваться і наклеїти фотографію ви можете також безпосередньо у візовому центрі, для цього там передбачений фотоавтомат.
4
Оформіть страховий поліс на весь час поїздки. Зробити це можна в будь-якій страховій компанії, краще у великій та відомій. Список акредитованих в консульстві страхових компаній можна подивитися на його сайте.Поліс повинен діяти по всій шенгенській зоні, мати ліміт страхової суми не менше 30 тисяч євро, не містити франшизи.
5
Коли всі документи готові, залишається дочекатися призначеної дати і віднести їх разом з консульським збором у візовий центр або консульство.Візовий збір для росіян становить 35 євро. Послуги візового центру обійдуться ще в 21 евро.В візовому центрі можна замовити за окрему плату також доставку паспорта додому або на роботу. Або забрати його в міру готовності з центру.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KtRcC53G_yg