Як бути при скороченні на роботі.

Скорочення штатів - не «strong> приємна процедура, від якої не застрахований ніхто. Якщо ж сталося так, що воно неминуче, це не привід панікувати: життя триває, і задача співробітника, перед яким з'явилася така перспектива - швидше знайти нову роботу і отримати максимум виплат від поточного роботодавця.
Інструкція
1
За Трудовим кодексом роботодавець зобов'язаний попередити вас про майбутній скороченні за два місяці. Якщо цей термін порушений, ви сміливо можете звертатися за захистом своїх інтересів до трудової інспекції та суд.Суди до того ж не стягують держмито при прийнятті позовних заяв з трудових спорів, а при розгляді таких справ найчастіше приймають сторону работніка.Не виключено, що ви можете отримати безкоштовну правову допомогу. В Москві її надає центр «Захист» при столичній Федерації незалежних профспілок. Він представлений в кожному адміністративному окрузі, як правило, розташовується в тому ж приміщенні, що й окружне відділення ФНПР.Не виключено, що аналогічні структури є і в інших регіонах.
2
При звільненні роботодавець також зобов'язаний виплатити вам вихідну допомогу в розмірі середнього заробітку за два місяці (при цьому вираховується середньомісячний заробіток за рік: річний дохід ділиться на дванадцять, і сума, що вийшла множиться на два). В середньомісячний заробіток входить не тільки оклад, а й інші виплати: доплати, що залежать від виробітку, премії та ін. Якщо ви не встигли відгуляти що покладається за відпрацьований період відпустку або його частину, вам повинні також виплатити компенсацію за невикористану отпуск.Еслі ж ви не знайдете нову роботу за два місяці, роботодавець зобов'язаний виплатити вам ще один місячний оклад, але для цього ви повинні перебувати на обліку як безробітний в центрі зайнятості населенія.Уволенние по скороченню штатів вправі розраховувати на максимальне допомогу з безробіття.
3
На практиці різні передбачені законодавством поступові зменшення допомоги не відображаються на його розмірі, особливо в Москві. Гранична його величина зазвичай значно нижче тієї частини зарплати, яку не може перевищувати максимальну суму пособія.Для постановки на облік в центрі зайнятості знадобиться довідка про дохід за формою служби зайнятості. Найкраще взяти її бланк в центрі і віднести в бухгалтерію роботодавця. Довідка за формою 2-ПДФО для цих цілей не годиться, але візьміть і її: хіба мало для чого знадобиться.
4
Зберіть також якомога більше рекомендацій: від керівника організації, безпосереднього начальника, колег. Постарайтеся, щоб в них були вказані не тільки робочі, а й мобільні телефони (безумовно, за згодою рекомендателя): будь-який з авторів рекомендаційних листів може одного разу змінити работу.Іскать нову роботу ви можете починати з того моменту, як дізналися про майбутній скороченні. Йти чи відразу на нову роботу, звільняючись за власним бажанням, або дочекатися скорочення з покладеними виплатами, вирішувати вам. В деяких випадках варіант нової роботи може бути вигідніше.
5
Спірне питання, як відображається запис у трудовій книжці про скороченні на подальших кар'єрних перспективах. Вважається, що багато кадровики і роботодавці з підозрою дивляться на кандидатів, у трудових книжках яких є хоч одне формулювання про причини звільнення, знана від варіанту «за власним бажанням» .Проте практика показує, що потрапили під скорочення нерідко без проблем знаходять нову роботу - і часом не гірше, а то і краще колишньої.
Стрес, що виник при втраті роботи, по силі цілком порівнянний з переживаннями після розлучення. Дуже важливо вийти з цієї ситуації, не втративши ні гідності, ні репутації, ні психічного здоров'я. Пережити скорочення з мінімальними втратами допоможуть планування і раціональний підхід до проблеми.
Інструкція
1
Забудьте про досади і постарайтеся побачити хороші моменти і в цій ситуації. Навіть якщо звістка про скорочення звалилося як сніг на голову, і ви вважаєте таке рішення верхом несправедливості, не піддавайтеся спокусі «підкласти свиню» колишньому начальству і колегам. По-перше, дрібні капості у вигляді стертих файлів і втрачених документів тільки розлютили колишніх товаришів по службі, а також запевнять їх в правильності рішення звільнити саме вас. Крім того, у вашому професійному колі про цю подію дізнаються досить швидко, і зв'язуватися з вами після цього навряд чи хто захоче. По-друге, якщо ви залишите про себе гарне враження, шеф може порекомендувати вашу кандидатуру кому-небудь з партнерів. По-третє, ви нарешті зможете переробити всі справи, до яких не доходили руки, відіспатися і, можливо, знайти своє покликання в чомусь іншому.
2
Що з'явилося вільний час використовуйте з користю. В першу чергу вам потрібно ретельно проаналізувати всю ситуацію і витягти з неї корисні уроки. Наприклад, ви давно хотіли зайнятися вивченням іноземної мови, але було ніколи. В результаті під час скорочення пішли ви, а не володіє англійською колега. Тепер у вас є можливість заповнити прогалини в освіті або навіть отримати нову професію. Оцініть себе - можливо, ви знайдете застосування своїм талантам в інший професійній області. У цьому вам можуть допомогти співробітники бізнес-інкубаторів або служби зайнятості, де необхідно встати на облік не пізніше 2 тижнів з дня скорочення. Крім того, ви можете звернутися в будь-який навчальний заклад вашого міста, де існують курси підвищення кваліфікації або перекваліфікації.
3
Обміркувавши стратегію, починайте пошук роботи. Ретельно складіть резюме, супровідний лист, зробіть копії вашої характеристики з останнього місця роботи. Додайте ці документи на спеціалізованих сайтах, розішліть по кадровим агентствам. Будьте активні - передзвонюйте і дізнавайтеся про долю вашого звернення. При співбесіді, а на нього вас рано чи пізно запросять, чесно розкажіть про скорочення. І якщо ваш потенційний роботодавець захоче поговорити з колишнім шефом, буде дуже до речі, якщо йдучи ви залишили про себе добру пам'ять.
Корисна порада
Якщо занадто довго не виходить знайти постійну роботу, вам варто задуматися про тимчасову. Спробуйте себе в ролі фрілансера, web-дизайнера, перекладача, позаштатного журналіста. Подібні вакансії завжди можна знайти в інтернеті.