Що не засвічувати фотографії.

Під час подорожі туристи часто беруть з собою фотоапарат, щоб відобразити побачені пам'ятки. За певних умов зйомки фотографії можуть вийти засвіченими, і зіпсувати все враження від відпочинку.
Інструкція
1
засвічених знімок являє собою фотографію, під час здійснення якої через об'єктив камери пройшло занадто багато світла. В результаті вона може вийти занадто яскравою (коли нормальний колір людської шкіри перетворюється в білий) або розмитою. Крім того, деякі деталі на знімку можуть бути перекреслені темною плямою, яке супроводжує засвічену фотографію.
2
В незалежності від того, де ви здійснюєте зйомку: на вулиці або ж у приміщенні, знімки можуть в рівній мірі виявитися засвіченими. Якщо ви вирішили зробити фотографію в будівлі, вам необхідно зайняти таке розташування, щоб об'єкт зйомки не опинився під впливом яскравого світла (ламп, бра, ліхтарів і т.д.). Фотографи вважають, що для отримання хороших фотографій досить просто використовувати спалах, оскільки саме вона здатна скоординувати світловий баланс і уникнути появи невідомих тіней.
3
Якщо ви вирішили прогулятися і зробити кілька знімків, буде не зайвим пошукати місце для фотосесії в тіні, щоб отримати фото високої якості. При неможливості сфотографуватися в тіні, використовуйте спалах. Більше того, фотографи вважають, що найкраще знімки виходять у похмуру (але не дощову) погоду, оскільки саме тоді світловий баланс дотримується навіть у природі.
4
У тому випадку, якщо ваші знімки виявилися засвіченими, їх можна спробувати виправити. Наприклад, ви можете віддати фотографії в найближчий салон друку, де фахівці проведуть їх відновлення в найкоротші терміни. Зрозуміло, це процедура не безкоштовна, і про це треба пам'ятати перед походом в салон.
5
Можна виправити фотографії та власними силами. Багато сучасні принтери володіють спеціальною функцією корекції знімка перед друком. На деяких з них можна не тільки редагувати баланс яскравості і контрасту, а й саму фотографію в цілому. Крім того, можна скористатися різними графічними редакторами, найбільш відомий з них - Adobe Photoshop.