Як вибирати книги для дівчаток.

Книга - це не тільки хороший, але і корисний подарунок. Вона є ефективним методом виховання та розвитку дитини. Купуючи книгу для дівчинки важливо підібрати таке видання, яке її зацікавить.
Інструкція
1
З давніх часів пріоритетна роль жінок - це продовження роду, турбота про будинок, затишок та благополуччя сім'ї. Дівчатка за своєю природою більш м'які, ніжні й чуйні ніж хлопчики, хоча бувають і винятки. Тому книги для дівчаток важливі й цікаві не стільки дією, скільки почуттям, відчуттям і описом. Щоб книга захопила маленьку даму, в ній мають бути присутні докладні описи, а також розгорнуті і добре позначені портрети і почуття головних героїв.
2
По-перше, зверніть увагу на вікові рекомендації. Малятку підійде яскраво ілюстрований збірник добрих чарівних казок, а дівчинці постарше можна подарувати веселі і цікаві розповіді про тварин або про романтичні пригоди улюблених героїв. Крім того, у продажу є спеціальні збірники казкових історій для дівчаток, в яких головними героїнями є принцеси, феї і добрі чарівниці. Досить до речі припадуть романтичні твори Гріна і захоплюючі пригоди Аліси Люіса Керролла.
3
Враховуйте захоплення дитини. Купіть маленькій модниці ілюстровані посібники з виготовлення прикрас, книги по шиттю чи в'язання. Якщо дівчинка любить малювати, підберіть їй кілька видань з репродукціями відомих художників або книгу з малювання та живопису.
4
Суттєву користь для загального розвитку і розширення кругозору приносять тематичні збірники та енциклопедії. Купуйте кілька таких видань з яскравими ілюстраціями і достатньою кількістю корисного тексту.
5
Вибираючи книгу, обов'язково особисто її перегляньте. Це допоможе вам захистити дитину від «неякісної» літератури, яка зараз у великій кількості присутній в продажу. Краще не купувати скорочені або перероблені видання, дотримуйтеся класичної авторської версії творів, які вам знайомі з дитинства.