Як знайти в Єгипет палаючий тур.

Щорічно з'являється величезна кількість пропозицій для туристів, званих «гарячі тури». Відрізняються вони від звичайних низькою вартістю, тим самим викликаючи величезний інтерес у людей, що бажають добре провести відпустку, зекономивши при цьому пару тисяч. Найбільш затребуваними за останні три роки стали тури в Єгипет.
Інструкція
1
Туроператори завжди заздалегідь бронюють квитки і номери в готелях для своїх клієнтів перед початком чергового туристичного сезону. Але не завжди можливо реалізувати всі путівки, саме так з'являються гарячі тури, які необхідно продати клієнтам в найкоротші терміни і за низькими цінами. Зазвичай гарячі тури отримують широке поширення навесні і восени, коли основний потік туристів або вже відпочив або тільки збирається на відпочинок, і затребуваність путівок дуже мала. Найчастіше туроператори пропонують гарячі тури в такі країни, як Єгипет і Туреччина, оскільки з ними у Росії встановлено безвізовий режим.
2
Практично в кожній туристичній компанії ви можете отримати інформацію на тему гарячих турів в Єгипет. Але оскільки подібні пропозиції діють всього лише від двох до п'яти днів, вам доведеться поквапитися, щоб купити путівку. До цього часу у вас вже повинні бути на руках всі документи, що дозволяють вам поїхати відпочивати.
3
Щоб оформити гарячу путівку до Єгипту, вам потрібно за пару днів встигнути дістатися до туроператора та забронювати за його допомогою квитки і номер в готелі на термін поїздки. Після того, як бронь буде підтверджена, потрібно буде оплатити путівку, і з цього моменту ви вже не можете її повернути, отримавши свої гроші назад.
4
При покупці палаючого туру в Єгипет будьте дуже уважні і обережні. Нерідко реклама такої путівки використовується в якості приманки для того, щоб туроператор міг продати звичайні тури. Крім того, палаючої путівка може стати через пониження вартості проживання внаслідок будь-яких обставин. Тому обов'язково поцікавтеся, в чому причина зниження ціни на тур щоб уникнути проблем на місці. Крім того, потрібно мати на увазі той факт, що при покупці палаючого туру ви не тільки будете в числі малого кількості туристів, але і не зможете побачити деяких пам'яток Єгипту, які доступні тільки влітку, в період напливу відпочивальників.