Як знайти драйвера до всіх принтерів Canon.

Драйвер - програмне забезпечення для коректної роботи пристрою, що зв'язує його з операційною системою. Цей корисний софт допоможе вашому принтеру працювати узгоджено з комп'ютером, друкуючи швидко і якісно.
Вам знадобиться
  • - принтер Canon;
  • - диск з драйверами для принтера;
  • - ПК з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Встановлюючи драйвера для принтера Canon, визначте його модель, прочитавши назву на корпусі апарату. Дізнатися марку друкувального пристрою можна і з додається до нього.
2
Пам'ятайте, що в комплекті з високотехнологічною технікою вимагає активації додаткового програмного забезпечення, завжди додається компакт-диск з відповідними драйверами. Якщо носій був вами загублений, придбайте його в комп'ютерному салоні.
3
Знайти необхідне вам програмне забезпечення можна в збірнику драйверів, попередньо перевіривши його наявності у списку. Якщо ваші знайомі використовують аналогічне друкувальний пристроїв, попросіть у них інсталяційний диск.
4
Відвідайте офіційний веб-сайт Canon, перейшовши за посиланням у кінці статті. На титульній сторінці виробника відкрийте розділ «Підтримка» і пункт «Каталог драйверів». У вікні внесіть дані в підходящу колонку, одна з яких призначена програмному забезпеченню для домашнього комп'ютера, а інша заповнюється тими, хто планує використовувати його в комерційних цілях.
5
Оберіть свою країну зі списку в першому поле, а в другому вкажіть тип обладнання, натиснувши на кнопку Printers. Виділіть модель вашого друкувального пристрою і підтвердіть свою дію, клікнувши на пункт Go. Дочекайтеся обробки запиту і, слідуючи покроковим вказівкам, заповніть усі поля. Активуйте параметр Download, вкажіть директорію на комп'ютері та завантажте драйвер для вашого принтера Canon.
6
Переконайтеся, що друкує апарат з'єднаний з комп'ютером і підключений до електричної мережі. Запустіть збережений на жорсткому диску інсталяційний файл і дотримуйтесь покроковим інструкціям. Встановивши драйвер, роздрукуйте пробну сторінку і перевірте якість отриманого зображення.