Як підібрати вправи для преса.

Красива талія, пружний, підтягнутий живіт підкреслюють красу жіночого тіла. Одним одні даються від природи, іншим, щоб досягти результату, доводиться серйозно працювати над своєю фігурою. Зміцнити прес, а саме він відповідає за зовнішній вигляд живота, можна за допомогою тренера з фітнесу або в домашніх умовах. Головне - правильно підібрати комплекс вправ.
Вам знадобиться
  • - килимок для занять.
Інструкція
1
Якщо у вас немає часу, а придбати красивий живіт дуже хочеться, скористайтеся зарядкою для ледарів. Виконувати її можна прямо на ліжку: перед сном і після пробудження. Для цього досить витратити всього три-п'ять хвилин. Але результат ви помітите вже через пару тижнів.
2
Виконувати цю вправу можна в ліжку. Початкове положення - лежачи або стоячи на четвереньках. Але в даній вправі головне - не становище, а подих. Зробіть глибокий вдих животом через ніс. Намагайтеся виконувати його до максимального напруження м'язів, поява больових відчуттів говорить про правильне виконання вдиху. Потім зробіть глибокий видих животом через широко відкритий рот. При цьому повинна з'явитися невелика біль внизу живота. Третій крок даного комплексу - втягування живота в підребер'ї і затримка дихання на 10-15 секунд. Втім, якщо зможете, затримуйте дихання довше. Досить виконати цю вправу 3-4 рази.
3
Добре допомагають позбавлятися від жиру внизу живота потягування. У положенні лежачи підніміть ноги на 45 градусів, витягніть вперед пальці ніг і зробіть дуже повільні кругові обертання. Один коло потрібно описувати мінімум протягом тридцяти секунд. Починайте з 1-2 разів. Потім постарайтеся довести до десяти в кожну сторону.
4
Відмінними вправами для зміцнення преса є «ножиці», «велосипед». Вони допомагають не тільки накачати прес, а й зменшити обсяги талії. Адже при їх виконанні в роботу включаються всі м'язи, в тому числі і важкодоступні.
5
«Підтягування» - ще один дієвий вправу. Для його виконання ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і підніміть їх так, щоб гомілки були паралельні підлозі. Заведіть руки за голову, при цьому пальці повинні бути зігнуті, а лікті - розведені в сторони.
6
Напружуючи прес, витягніть під кутом в 45 градусів праву ногу. Одночасно відірвіться від підлоги, піднявши голову, шию і лопатки, і потягніться правим плечем до лівого коліна. Поверніться у вихідну позицію і повторіть вправу, але вже з іншої ноги.
Корисна порада
При виконанні вправ не розгойдується, що не допомагайте собі руками. Чи не зводите лікті, це створить додаткову напругу на м'язи шиї і плечей, але не на прес.