Як привітати з ювілеєм літнього чоловіка.

Ювілей - подія хвилююча. Друзі і родичі ювіляра ламають голову, як організувати торжество, що подарувати людині, у якої, здається, вже є все. Клопоту буде значно менше, якщо до ювілею підготуватися заздалегідь і домовитися з гостями, хто і як буде вітати.
Вам знадобиться
  • - список запрошених;
  • - сценарій;
  • - старі фотографії;
  • - альбом;
  • - відеофільми;
  • - красива папка;
  • - квіти;
  • - банкетний зал;
  • - подарунок.
Інструкція
1
Подивіться список гостей. Може бути, ви зможете домовитися і всі разом подарувати ювіляру щось таке, про що він все життя мріяв, але так і не зібрався купити. Якщо це в ваших силах - чому б і не порадувати літньої людини? Звичайно, попередньо потрібно з'ясувати, про що ж він мріяв.
2
Дізнатися, де ювіляр хотів би провести своє торжество. Банкетний зал необхідно замовити заздалегідь, продумавши меню і внісши передоплату. Можливо, в ресторані або кафе передбачені програми для подібних випадків. Якщо така послуга є, можна домовитися з передбачуваним тамадою, розповісти йому про ювіляра, надати необхідні матеріали і приблизний список аудіозаписів для фонограми. Може вийти і так, що літня людина захоче відзначати свято у себе вдома. Квартиру необхідно підготувати. Панно з кульок і композиції з квітів підійдуть в тому числі і літньому чоловікові. Але подібні прикраси повинні відповідати темі і підходити за кольором.
3
Виставка фотографій про життя ювіляра доречна в будь-якому випадку. Краще оформити її на спеціальному стенді. Якщо фотографії приклеєні до альбомний аркуш і ювіляр боїться їх зіпсувати, відскануйте знімки і роздрукуйте.
4
Частина фотографій можна використовувати для комп'ютерної презентації. Це буде добре виглядати, навіть якщо ювіляр не дуже в ладах із сучасною технікою. На святі презентацію може показати хтось інший, нехай для винуватця торжества це стане сюрпризом.
5
Якщо у вас є відеозаписи, змонтуйте фільм. Гостям та ювіляру буде цікаво його подивитися. Якщо ж у вашому місті є своя телекомпанія, можете туди зателефонувати і дізнатися, чи не хочуть вони зняти сюжет про ювіляра. У новинах показують не тільки видних політиків чи естрадних зірок. Не виключено, що співробітники телекомпанії із задоволенням зроблять нарис про ваш іменинника. Цей же сюжет можна показати і на святкуванні.
6
Напишіть про ювіляра в місцеву газету. Якщо ви замовите просто привітання, то це буде платна послуга, хоча і недорога. Але статтю про цікаву людину можуть опублікувати і без всяких матеріальних витрат з вашого боку.
7
Дізнайтеся, яке музичний твір найбільше подобається винуватцеві торжества і замовте його на радіо. Радіоредакцій вибирайте таку, яку літня людина регулярно слухає. Поцікавтеся, коли прозвучить привітання, якщо тільки ведучі не мають звичаю вітати слухачів у прямому ефірі.
8
Складіть сценарій. Опитаєте гостей, хто і що буде говорити. Складіть приблизний порядок тостів. Підготуйте вступне слово, в якому ви скажете про досягнення ювіляра, про те, чим він дорогий для вас та інших присутніх. Придумайте кілька тостів. Пам'ятайте, що вступна промова не повинна бути занадто довгою, а тости необхідно чергувати з художніми номерами. У сценарій вставте презентацію, фільм і взагалі все те, що ви підготували.
9
Необхідно відповідально поставитися до підбору фонограми. Постарайтеся з'ясувати, які твори подобаються ювіляру. Гості зазвичай ставляться до того ж колі, що і винуватець торжества, тому зорієнтуватися в їх смаках буде нескладно. Музика може звучати, коли збираються гості. Необхідно передбачити і кілька перерв для танців. Переважна більшість людей, які зараз вважаються літніми, колись дуже добре танцювали, оскільки без бальних танців не обходилась жодна молодіжна вечірка. Підберіть вальси, танго, фокстроти. Напевно гості захочуть згадати молодість і показати, на що вони здатні.
Зверніть увагу
Ваше особисте привітання вкладете в красиву папку-адресу. У продажу таких багато, і навіть з готовим текстом. Але краще додати кілька теплих слів від себе особисто.