Як отримати банківську карту.

Отримати банківську карту не складає ніяких труднощів. Досить вибрати банк, тип і вид картки та звернутися в найближче відділення кредитної організації. Після вашої бесіди з операціоністом (або консультантом) та заповнення необхідних паперів банк розпочне виготовлення карти.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - наявність в ньому реєстрації за місцем проживання;
  • - авторучка (її, швидше за все, дадуть в банку);
  • - гроші на оплату послуг банку.
Інструкція
1
Банківські карти відносяться до різних платіжним системам, найбільш поширені карти Visa і Mastercard. Картами цих систем можна скористатися в будь-якій точці світу, де є банкомат або пристрою прийому платежів за банківськими картам.Основние класи платіжних карт: нижчий (Visa Electron, Maestro), класичний (Visa Classic, Mastercard Standart) і привілейовані: Gold, Platinum і т .д. Чим вище клас карти, тим більше можливостей і бонусів у її власника, то тим дорожче і річне обслуговування. При невисокому і середньому доході переплачувати за привілеї сенсу немає.
2
Карти діляться також на кредитні та дебетові. Останні називають також розрахунковими. На дебетової картки власнику доступні тільки його власні кошти. На кредитному - також гроші банку, надані клієнту в якості кредиту. Існують також розрахункові карти з овердрафтом: кредитним лімітом, як правило, невеликим, наданих понад залишок на карті.
3
Для оформлення розрахункової картки буде достатньо вашого паспорта. Можливо, буде потрібно відразу внести оплату річного обслуговування. Якщо ви хочете кредитну карту , найчастіше знадобиться один з додаткових документів: закордонний паспорт, свідоцтво про присвоєння ІПН, військовий квиток, водійські права. Банк може також побажати бачити документи, що підтверджують ваш дохід.
4
При виборі банку треба враховувати близькість його відділення до будинку, роботі та пр., Кількість банкоматів в місті проживання (що має їх у більшості районів переважніше того, у якого один банкомат на все місто), наявність і широта філіальної мережі в Росії, можливість зняття готівки без відсотків в його банкоматах і пристроях інших банків в країні та за кордоном, можливість управління рахунком по телефону і через інтернет.
5
Велике значення мають відгуки інших клієнтів і власні враження від візиту в банк і спілкування з його клерками по телефону. Якщо щось не подобається, краще вибрати інший банк. При вивченні відгуків звертайте увагу, яким саме банківським продуктом користувався його автор. Якщо у людини проблеми з поверненням взятого у банку кредиту, то навряд чи його відгук про банк буде позитивним.
6
Коли вибір зроблено, залишається прийти в банк і повідомити співробітникам про своє бажання обзавестися картою. У багатьох банках є електронна черга, але чимало й таких, де жівая.Работнік банку дасть вам документи, які треба заповнити та подивиться ваш паспорт.Не виключено, що доведеться одразу внести в касу гроші за обслуговування картки. Але є й банки, де це необов'язково, гроші стягуються при першому надходженні на рахунок. Можливий і варіант, коли необхідно відразу зробити якийсь мінімальний внесок, особливо на карту привілейованого класу.
7
Коли все зроблено, банк приступає до виготовлення карти. Цей процес займає від трьох днів до тижня. Можливий і прискорений випуск карти в термін від одного дня за окрему плату.Для отримання готової карти найчастіше доводиться ще раз відвідати офіс. Багато банки повідомляють клієнта про готовність карти по телефону, але не все. Є й такі, які висилають готові картки поштою на адресу клієнта. В цьому випадку може знадобитися її активація по телефону.Вместе з картою ви отримаєте конверт з ПІН-кодом. Його ви будете вводити в банкомат, щоб скористатися картою. Бачити і знати ПІН-код не повинен ніхто, крім вас.