Як вживати морську сіль в їжу. Як самостійно зробити морську сіль.

Морську сіль випарюють з морської води і злегка очищають від домішок. Вона містить безліч корисних елементів і підкреслює оригінальний смак страв, роблячи їх духмяний і ніжніше.
Вам знадобиться
  • - морська сіль
Інструкція
1
Використовуйте велику і середню морську сіль для приготування перших страв - кладіть в каструлю відразу після закипання овочевих і рибних бульйонів і перед закінченням варіння м'ясних супів.
2
Насипайте велику і середню морську сіль в гарячу воду перед варінням рису, овочів і макаронних виробів. Застосовуйте таку сіль для консервування та засолювання риби.
3
Вживайте дрібну морську сіль у вже готових стравах, в тому числі і безпосередньо за столом. У салати морську сіль кладіть перед тим, як полити їх маслом.
4
Спробуйте суміш під назвою «Морська сіль з травами», яка містить, крім солі, зелена цибуля, петрушку, базилік, морські водорості і іноді ще прянощі. Таке поєднання допомагає зміцнити імунітет, розщепити жир і вивести рідину з організму. Особливо суміш солі і трав корисна людям з хворобами нирок і артеріальною гіпертонією. Їм навіть радять щодня приймати чайну ложку цієї суміші як ліки.
5
Зверніть увагу на те, що якісна морська сіль повинна містити близько 50% KCl. В ній немає штучних добавок. В солі, де переважає CaKl, мало цінних компонентів, здатних оздоровити організм. Морська сіль взагалі вважається більш солоною, ніж звичайна очищена сіль, тому й додавати в їжу її треба менше, ніж ми звикли.
Зверніть увагу
Люди навчилися отримувати морську сіль кілька тисяч років тому в державах Середземномор'я (Франції, Іспанії та Італії) і Східної Азії (Китаї, Японії та Індії). Великі за площею, але при цьому дрібні «випарні» стави заливали морською водою, яка поступово випаровувалася під впливом сонця. Трохи води залишалося на дні. Солону воду переганяли з одного водоймища в інший, щоб усунути осад.
Корисна порада
Найціннішою вважається сіра морська сіль, багата антиоксидантами. Таким кольором вона володіє від того, що в ній є частинки океанічної глини і мікроскопічної водорості дюналіелли - рослини, що має рідкісні цілющі властивості. Однак навіть таку сіль слід вживати в малих дозах.