Як придумати дизайн дитячої кімнати для дівчинки. дизайн дитячої кімнати стіни лайм.

Психологи радять обставляти дитячу кімнату простий і зручними меблями, щоб дитина сама могла проявити свою фантазію дизайнера. Підчас малюнки малюків набагато миліший і гармоничней готових візерунків на шпалерах, а дівчатка люблять прикрашати постіль і туалетні столики своїми вишивками і виробами. Залиште дитині в кімнаті простір для творчості, але створіть бездоганну по стилю основу.
Вам знадобиться
  • - дитячі меблі;
  • - оздоблювальні матеріали;
  • - освітлювальні прилади.
Інструкція
1
Найпопулярнішим варіантом дизайну дитячої для дівчинки є стиль «кімната для принцеси». Колірна гамма в цьому випадку базується на відтінках рожевого. Але щоб обіталіще дитини не нагадувало шматок торта, підберіть ще пару яскравих і соковитих тонів. Наприклад, лимонно-жовтий і колір ківі, бірюзовий і шоколадний. В цьому випадку і рожевий виглядатиме більш виграшно.
2
Знайдіть якісні меблі, на яку є всі сертифікати якості, щоб не хвилюватися за здоров'я дитини. Ліжко для дівчинки повинна бути більше, ніж аналогічний предмет меблів для хлопчика. Давно підмічено, що юні шибеники грають в основному на підлозі, а «принцеси» воліють розкладати своїх ляльок на ліжку.
3
Туалетний столик із зручними шухлядками для зберігання «коштовностей» повинен бути у кожної юної феї. Врахуйте при складанні плану кімнати і робочий стіл, і гардеробна шафа, й скриньку для іграшок. Якщо дитяча зовсім маленька, виберіть комплект «все в одному», який компактно вміщує в собі всі необхідні предмети меблів на різних рівнях.
4
Передбачите достатнє освітлення, воно повинно бути зональним. Встановіть верхню люстру і світильники поруч з ліжком, робочим столом і перед дзеркалом.
5
Якщо ви не хочете робити кімнату традиційно рожевою, існує маса інших прекрасних гармонійних поєднань кольорів. Блакитний і екрю, салатовий і колір ряжанки, лайм і малина, теплий абрикос і трав'янисто-зелений - всі ці відтінки не напружують і радують око.
6
Не варто оформляти дитячу для дівчинки в стилі популярного мультфільму, адже смаки і «фаворити» дитини змінюються занадто швидко і дизайн «застаріє», додавши вам проблем. Краще частіше міняти елементи декору, маючи в основі якісні меблі та оздоблення.
7
Запитайте у дочки, якщо вона вже не малятко, що вона хотіла б бачити у своїй кімнаті. Подивіться фотографії інтер'єрів і підберіть кілька варіантів, орієнтуючись на які, виконайте свій.