Як вибрати дитині залізну дорогу.

Залізниця - універсальна іграшка, яка підходить як хлопчикам, так і дівчаткам. При виборі іграшкової залізниці дуже важливо враховувати як вік, так і темперамент малюка, щоб вона була цікавою як можна довше і не виявилася зламаною в перший же день.
Інструкція
1
Для малюків від року до трьох років вибирайте найпростіші моделі, без складних механізмів. Не варто купувати поїзд, що видає гучні звуки або з яскравою ілюмінацією - він може налякати дитину. Звичайно, паровоз повинен бути яскравим, барвистим, може бути, навіть із забавним личком. Не варто купувати поїзд на батарейках - малюкові цікаво катати його самому.
2
Нехай деталі будуть великими і міцними, всі рухомі частини - максимально простими. Спробуйте оцінити, чи зможе малюк впоратися з іграшкою самостійно. Один з кращих варіантів для цього віку - інерційний паровоз або поїзд, який буде легко котитися навіть від невеликого поштовху.
3
Дітям старше трьох років буде цікавіше модель залізниці з різними перемикачами, переведенням стрілок, звуками, світловою сигналізацією. Завдяки перемикачам і різним механізмам у дитини розвиватимуться мислення і логіка. Дітям цього віку краще купити потяг на батарейках або акумуляторах.
4
Ваш малюк оцінить, якщо в комплект входитимуть різні станції, будинки, дерева, розвідні мости. Чим більше буде можливостей змінювати параметри гри, тим довше вашій дитині буде цікава залізниця.
5
Спробуйте знайти модель з навчальними елементами - з вагонами різного кольору, з пронумерованими вагонами. Якщо в вагончики можна буде посадити інші іграшки (тварин, ляльок), дитина буде навчатися складним рольовим іграм. Така іграшка буде не тільки приємною, але і корисною.
6
Для дітей більш старшого віку вибирайте найбільш реалістичну залізницю, яку зможете знайти. Іграшка буде цікава лише в тому випадку, якщо вона максимально точно відтворює світло, звук, видає пар. Добре, якщо поїзд буде на радіоуправлінні. Велике значення має можливість міняти рельєф місцевості, форму полотна залізниці, положення станцій та мостів.