Як перейти на таймлайн в Facebook.

Прагнучи урізноманітнити життя своїх користувачів, розробники соціальної мережі Facebook випустили новий інтерфейс профілю з назвою Timeline. Він не просто перебудовує події користувачів в хронологічному порядку, а й пропонує масу цікавих можливостей.
Інструкція
1
Для того щоб перейти на цей профіль у Facebook, необхідно його активувати. Завантажте будь-який веб-браузер і введіть в адресному полі facebook.com/about/timeline. У вікні, знайдіть клавішу Get і натисніть на неї. Коли на екрані з'явиться привітальна сторінка, ви побачите вгорі в лівому кутку дві кнопки - Take a tour (попередньо спробувати на 7 днів) і Publish now (задіяти прямо зараз). Виберіть будь-який з варіантів і натисніть на відповідне посилання.
2
Ваш профіль зміниться на Timeline, і щоб завершити перехід на даний інтерфейс, слід зайнятися його додатковими настройками. Якщо вас не влаштовує головне зображення профілю або ви хочете додати нове, клікніть правою клавішею миші по фотографії. У списку, функцій натисніть на потрібну - Add a cover (додати) або Change cover (змінити).
3
Щоб змінити будь-який період свого життя, знайдіть в правій стороні сторінки хронологічну лінійку. Оскільки Timeline відображає всю інформацію - фото або статуси - як колаж, розміщений по вертикалі, опустіться нижче по лінійці з роком, якщо хочете видалити фото з далекого минулого. Для уточнення подій дводенної давності, підніміться відповідно вище до списку місяців. Натисніть на потрібну дату і на сторінці відкриються всі фотографії, додатки і друзі, які були присутні в той період часу. Клікніть по значку «ручки» в правому верхньому куті події та виберіть функцію Change date. Там же ви побачите функцію Hide from Timeline. Натисніть на неї, якщо хочете цей елемент зробити в профілі невидимим.
4
Подія можна не тільки змінити, але і додати - натисніть на лінійку, що простягнулася по центру сторінки. Перед вами з'явиться форма з порожніми осередками. Введіть потрібну інформацію про подію та натисніть Save, якщо хочете зберегти його в профілі.