Як писати дитячі сценарії до 8 березня.

8 березня кожна дівчинка хоче бути оточена любов'ю, увагою і турботою. Щоб влаштувати дітям в цей день незвичайний, цікавий і веселе свято, сценарій заходу краще почати складати заздалегідь, щоб встигнути підготувати концертні номери і сценки, а також подарунки.
Вам знадобиться
  • - декорації для прикраси залу або класу
  • - надувні повітряні кульки
  • - квіти
  • - маленькі сувеніри
  • - костюми лицарів
Інструкція
1
Оберіть місце, де буде проходити свято. Якщо вшанування жіночої половини буде вирішено провести в класі або в актовому залі, необхідно заздалегідь подбати про прикраси.
2
Прикрасьте приміщення за допомогою квітів, гірлянд, виставки рукоділля і виробів дівчаток. Таким чином вдасться вигідно підкреслити їх акуратність, хазяйновитість і здібності.
3
Купуйте повітряні кульки і надійти їх. Можна також на них написати слова захоплення і привітання. Або поступите ще незвичніше: підготуйте записочки з побажаннями, згорнуті в трубочки, і вкладіть їх у кульки, після чого надійти. З цими кулями можна придумати якісь конкурси, наприклад, запропонуйте дівчаткам лопнути кулі на швидкість, не використовуючи рук, або станцювати в парі, утримуючи куля без допомоги рук між собою і партнером. Потім можна запропонувати дітям прочитати вголос побажання із записок.
4
Оформіть для однокласниць святкову стінгазету. Приклейте фотографії дівчаток, а хлопчиків попросіть написати для них приємні слова. Крім того, в цей випуск стінгазети можна також помістити цікаву і пізнавальну інформацію про історію походження жіночого свята.
5
Заздалегідь приготуйте частування. Можна, звичайно, просто купити готові страви або замовити святковий торт. Однак для дівчаток набагато приємніше буде усвідомлювати, що все приготовлено руками і стараннями їхніх однокласників.
6
В концертну програму включите конкурсні завдання, виконання віршів, пісень і, безумовно, дискотеку. Можна організувати конкурс «А ну-ка, дівчата», в рамках якого їм необхідно буде виконувати на час певні завдання (пришити ґудзик або почистити картоплю), щоб показати всім свої вміння. Однак, їм буде набагато приємніше відчути в цей день себе дамами серця і принцесами. Тому, якщо нарядити хлопчиків у лицарські обладунки, влаштувати жартівливий лицарський турнір, після якого будуть обрані дами серця і принесені їм клятви вірності, як у творах Сервантеса, це їх, безумовно, порадує набагато більше і приємно здивує.
7
Після цього оголошуйте початок балу, на якому хлопчики запрошують дівчаток танцювати. У проміжках між танцями продовжуйте проведення конкурсів і обов'язково нагороджує переможців скромними пам'ятними сувенірами.