Як виставити дату і час на комп'ютері. встановити час і дату на комп'ютері.

Звичні годинник в кутку монітора не помиляються ніколи, якщо вчасно оновлювати параметри аплету. Робити це доводиться рідко, тому можна забути порядок дій. У такому випадку застосуєте загальне правило: почніть з кнопки "Пуск" і шукайте "Дата і час".
Інструкція
1
При установці на комп'ютері операційної системи Windows виставляються значення дати і часу. Ручна установка часу і дати потрібно тільки при збоях в роботі.
2
На панелі інструментів у правому нижньому кутку монітора знайдіть годинник і подвійним клацанням лівої кнопки миші відкрийте вікно «Властивості. Дата і час ». На вкладці «Дата і час» ви побачите зліва календар, а праворуч годинник. У віконцях календаря виберіть день, місяць і рік. У вікні з годинником встановіть час. У правому нижньому куті вікна натисніть ok.
3
Якщо збій комп'ютерних годин стався через зміни часових поясів, то правильний час на вашому комп'ютері збережеться тільки до підключення Інтернету. При виході в мережу зроблене вами зміна «виправиться» відповідно до змін в годинних поясах. Щоб цього не відбувалося, перейдіть на вкладку «Часовий пояс» і знайдіть у довіднику свій регіон. Тепер у вас встановлено оновлене значення часового поясу. Зніміть галочку «Автоматичний перехід на літній час і назад», переклади часу скасовані. Внизу вікна натисніть ok.
4
Перейдіть на вкладку «Час Інтернету». Встановіть галочку в полі «Виконувати синхронізацію з сервером часу в Інтернеті». Натисніть поряд з вікном команду «Оновити зараз», дочекайтеся завершення операції і натисніть ok.
5
Якщо на вашому комп'ютері використовується Linux, для установки часу і дати подвійним кліком правою кнопкою миші по аплету «Годинник» викличте вікно параметрів. Задайте правильний час і дату. Натисніть напис «Встановити системний час» і скористайтеся запропонованою утилітою.