Як вибрати програму відновлення даних.

Після видалення файлів з жорсткого диска або зовнішніх накопичувачів слід якомога швидше відновити зазначену інформацію. Для цього рекомендують використовувати спеціальне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для забезпечення якісного відновлення важливих файлів слід з усією відповідальністю підійти до вибору програми. Основну частину утиліт, призначених для сканування видалених файлів, можна розділити на дві категорії: універсальні і вузькопрофільні. Якщо вам потрібно відновити файли різних типів, зупиніть вибір на універсальному ПО, наприклад Easy Recovery.
2
Якщо ж вам потрібно знайти і зберегти файли певних форматів, наприклад зображення, використовуйте вузькопрофільне програмне забезпечення. Яскравим прикладом такого додатка може служити утиліта Magic Photo Recovery.
3
До основних переваг додатків, які призначені для відновлення файлів певного типу, можна віднести високу швидкість сканування і можливість роботи з великим набором файлових систем. При виборі програми обов'язково уточніть, чи здатна вона відновлювати файли з флеш-карт і аналогічних пристроїв.
4
Не забудьте з'ясувати особливості функціональних можливостей програми. Певні додатки можуть відновити файли не тільки після звичайного видалення, але і після форматування, зміни файлової системи і навіть видалення цілого розділу.
5
Подумайте, чи готові заплатити за можливість використання якісної програми відновлення файлів. Спочатку спробуйте виконати сканування накопичувача безкоштовними додатками. Практика показує, що відновити більшість файлів можна практично будь-якою програмою.
6
Важливо розуміти, що для успішного відновлення інформації необхідно дотримуватися деяких правил. По-перше, ніколи не використовуйте розділ диска, де знаходилися видалені файли. По-друге, постарайтеся приступити до процедури відновлення якомога швидше. Якщо ж файли після збереження виявилися зіпсованими, спробуйте відновити їх структуру спеціальними додатками.